- Reklama -

Setne urodziny Anny Bednarczuk

Uroczystość poprzedziła Msza Święta w intencji jubilatki. Po Eucharystii odbyło się rodzinne spotkanie, na które zaproszenie otrzymali m.in. wójt gminy Obsza Andrzej Placek, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Tadeusz Tiara i Irena Macioch z referatu spraw obywatelskich urzędu gminy, Jan Rój z biłgorajskiego oddziału KRUS oraz przedstawiciele Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych. Goście przekazali pani Annie list od premier Beaty Szydło, kwiaty i upominki oraz dokumenty potwierdzające przyznanie specjalnego świadczenia, przysługującego osobom, które ukończyły 100 lat. Ponadto przedstawiciele zarządu gminnego ZKRPiBWP przekazali Kombatancki Krzyż Zwycięstwa, nadany przez zarząd główny tej organizacji.

Były też życzenia kolejnych lat w zdrowiu i radości rodziny, symboliczna lampka szampana za zdrowie jubilatki i tradycyjne… "Dwieście lat".

- Reklama -

Pani Anna Bednarczuk urodziła się 26 maja 1917 roku. W dorosłym życiu zajmowała się pracą w gospodarstwie i wychowywaniem dzieci. Szacowna jubilatka dochowała się 4 dzieci, 8 wnuków i 7 prawnuków.

UG Obsza

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.