- Reklama -

- Reklama -

Serdeczności dla Mamy

Raz w roku jest Dzień Mamy, my o tym dniu zawsze pamiętamy. Życzenia naszej Mamie składamy i momenty naszego wychowania przypominamy.

Dziękujemy Ci, Mamo, że dałaś nam życie, za udane młode lata, które spędziliśmy i spędzamy razem. Sporo nocy nie dosypiałaś, bo kołyski pilnowałaś, spałaś często 3, 4 godziny, kołysałaś, tuliłaś do serca płaczące dzieciny. Po 2 złote dawałaś, choć sama niewiele miałaś. Na swoich kolanach nas wychowałaś, na swoich kolanach nas wykarmiłaś, na nich uczyłaś nas pisać, czytać, uczyłaś pacierza, ustawiałaś nas w rzędzie do I Komunii Świętej, prowadziłaś nas do szkoły, prowadziłaś do kościoła, chcemy Ci za wszystko bardzo, ale to bardzo podziękować.

Mamo, za czas, za Twoje spracowane ręce i dłonie, za miłość matczyną, za cierpliwość, zrozumienie, tolerancję, za dobre słowa i wyrazy dziękujemy ci tysiące razy. Niech wszystko, co złe, przechodzi leśnymi duktami, a co miłe i dobre niech przychodzi zawsze parami i się przędzie grubymi, złotymi nitkami.

Mamo droga, wciąż prosimy Pana Boga, który króluje na niebie, niech odsuwa wszystko zło od Ciebie, niech obdarza Cię dobrym zdrowiem i szczęśliwym długim żywotem, niech dodaje Ci wszelkich sił do dalszego naszego wychowania. Niech się spełnią wszystkie Twoje życzenia i marzenia, te łatwe i trudne do spełnienia, i te duże, i małe, i te mówione głośno, szeptem lub wcale, niech się spełniają stale, niech się spełniają w ciągu całego roku, niech się spełniają od świtu do zmroku.

- Reklama -

Dziękujemy za urodzinowe torty, które nam bardzo smakowały, jak troszkę podrośniemy, to się zrewanżujemy.

Trzeba wspomnieć o mniej radosnych chwilach naszego wychowania, raz jedno z nas napsociło, to nas oboje "sprałaś", ale po kwadransie dąsania były przeprosiny i wspólna, wesoła zabawa.

Mamo, nie zapomnimy Twojej miłości, którą otrzymaliśmy od Ciebie. Nasze małe, młode serca biją tylko dla Ciebie.

Życzenia dla naszej Mamy Agaty podpisują Julka i Rafał ze Starej Wsi.

 

Stara Wieś, maj 2017 rok

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.