- Reklama -

- Reklama -

Seniorzy z Tarnogrodu na baletach (FOTO)

Tarnogrodzki Klub Seniora zorganizował bal andrzejkowy, na który zaprosił zaprzyjaźnione kluby z Józefowa, Dołhobyczowa, Szczebrzeszyna i Zwierzyńca. Wszyscy członkowie zaangażowali się w przygotowania, więc stoły uginały się pod ciężarem słodkich i wykwintnych smakołyków.

- Reklama -

Po uroczystym rozpoczęciu rozpoczęły się pląsy i biesiadowanie. Uczestnikom imprezy do tańca przygrywała Biłgorajska Kapela Podwórkowa „Wygibusy”. W przerwach uczestnicy balu śpiewali powszechnie znane piosenki i przyśpiewki.

W imprezie uczestniczyło około 90 osób. Seniorzy  świetnie się bawili, pląsając, śpiewając i kosztując smakowitych przekąsek.

- Reklama -

 

fot: Tarnogrodzki Ośrodek Kultury

- Reklama -

1 komentarz
  1. nie pocieszony mówi

    Mam pytanie do redakcji Nowej. Oficjalny opis powyższej uroczystości jes redagowany przez TOK Tarnogród . Jaki więc powód ma redakcja Nowej korygując oryginalny tekst?. Według niezależnej Nowej zrozumiałem że emeryci bawili się przednio bo grali Wigibusy ,stoły uginały się pod ciężarem żarcia i tyle w temacie, a działo się coś więcej, można to łatwo sprawdzić czytając konkurencyjne portale.To że lokalna Nowa uprawia lobbing już wielu się przekonało,choć by w temacie farm wiatrowych. Osobiście staram się wierzyć w wolną i niezależną,wolną od polityki lokalną prasę……

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.