Dotacje Renata Kudyba

- Reklama -

Seniorzy z Frampola na „Senior Fest” w Kraśniku

Po uroczystym otwarciu Festynu przez burmistrza Kraśnika rozpoczął się koncert zespołów. Wśród wykonawców byli: Kapela Swojacy, Chór Kombatant, Chór Seniora Pogodna Jesień, Orkiestra Dęta i Duet z Kraśnika, Teatr wiejski z Marynopola, Alina Garbacz z Biłgoraja , Zespół Klubu Seniora Złoty Wiek z Biłgoraja, Bożena Korzan z Lublina, zespół wokalny Radzyniacy, zespół Relaks z Kozienic, Wójtowianie z Krasnobrodu i Chór Jubilat z Kraśnika.

- Reklama -

Każdy wykonawca śpiewał 3-4 piosenki. Chór z Frampola zaśpiewał 4 piosenki. Akompaniował dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Kazimierz Oszust, a chórem dyrygowała Prezes Klubu Seniora Zofia Dubiel.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy wspólnie zaśpiewali Hymn Seniorów pt. "Seniorzy kochamy się". Następnie starosta powiatu kraśnickiego i burmistrz Kraśnika wręczyli wszystkim wykonawcom pamiątkowe dyplomy i puchary. – Do godz. 22.00 trwała zabawa taneczna. Rozbawieni z żalem wracaliśmy do Frampola – wspomina prezes Klubu Seniora Kwiaty Jesieni we Frampolu Zofia Dubiel

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.