- Reklama -

Seniorów spotkania z muzyką

2 października , w niedzielę, zapraszamy na „Podwieczorek Muzyczny z Klubami Seniora”. Atrakcją podwieczorku będzie grający po raz pierwszy na scenie BCK – Zespół Wokalny „Jubilat”  z Kraśnika. Koncert odbędzie się w sali widowiskowej BCK, początek o godz. 15.00, wstęp wolny!

 

 

 Zespół Wokalny Jubilat  na przestrzeni lat zdobył wiele prestiżowych nagród oraz zajmował wysokie miejsca w konkursach i na przeglądach muzycznych. Wywalczył m.in. Puchary Marszałka woj. lubelskiego (w latach 2004- 2007), dwukrotnie zdobył I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Patriotycznej „Warka”, w 2006r. zaprezentował się także  w Koncercie Galowym Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Artystycznej Seniorów w Bydgoszczy. Zespół koncertuje również poza granicami  kraju m.in. we Francji, na Węgrzech, i Ukrainie. Grupa prezentuje utwory ludowe, patriotyczne oraz religijne.  

 

- Reklama -

Podczas niedzielnego koncertu na scenie BCK zaprezentują się także seniorzy z dobrze znanych biłgorajskiej publiczności klubów: Złotej Jesieni, Złotego Wieku, ZNP Belferków, UTW Retrospekcji. Towarzyszyć im będzie Ryszard Martyna z Janowa Lubelskiego.

 

Koncert wpisuje się cykl spotkań muzycznych seniorów pod hasłem „podwieczorków muzycznych” .

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.