Szkolenie język ang/niem/ros

Senioriada Sportowa 2018

 

W minioną środę, 7 lutego 2018 roku w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Biłgoraju odbyła się trzecia edycja Senioriady Sportowej o Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj.

Podczas tegorocznej imprezy nasi seniorzy po raz kolejny udowodnili, że uprawiać sport można w każdym wieku – bo sport nie zna granic. Zawodom towarzyszyło sporo emocji, bo każdy  zawodnik dawał z siebie wszystko. Oczywiście nie ostateczny wynik był najważniejszy, a dobra zabawa, której nie zabrakło od samego początku aż do końca sportowych zmagań.

W imprezie wzięło udział siedem drużyn seniorskich: Rowerowe Roztocze, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Kwiaty Jesieni z Frampola, Honorowi Dawcy Krwi, Stowarzyszenie PCK, Cykliści Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Fitness Klub Pilates Janów Lubelski.

Całość rozpoczęła autoprezentacja drużyn. Następnie uczestnicy zmagali się w kilku konkurencjach sportowych. Były rzuty woreczkami na celność, wyścigi z dużymi piłkami, strzały piłką do małej bramki, rzuty oszczepem na odległość oraz slalom z piłeczką na paletce do badmintona.

Nowością wśród konkurencji, która wzbudziła dużo emocji i śmiechu były kalambury.

Obył się także quiz wiedzy o sporcie. Każda drużyna musiała odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące ogólnego oraz lokalnego sportu.

Dla chętnych przygotowana była konkurencja zbijanie kręgli.

Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały okazałe puchary, nagrody rzeczowe oraz talony na sprzęt sportowy. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.