- Reklama -

- Reklama -

Samochodem wjechał w dom – AKTUALIZACJA

Dziś w Olchowcu doszło do groźnie wyglądajacego wypadku. Kierowca samochodu osobowego wjechał w dom. Na miejscu pracowała straż pożarna i policja. Kierowca karetką pogotowia ratunkowego został przetransportowany do szpitala.
Panująca obecnie w naszym kraju aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci ruchu drogowego apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.
AKTUALIZACJA
Wczoraj po popołudniu dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pojeździe, który wjechał w dom mieszkalny w miejscowości Olchowiec. Przybyły na miejsce patrol potwierdził ten fakt. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący 42-latek z gminy Obsza jadąc samochodem m-ki Rover z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie w dom. Wspólnie z nim podróżował 43-letni pasażer, także mieszkaniec gminy Obsza Przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem wykazało, że zarówno kierujący jak i pasażer byli nietrzeźwi, obaj mieli po niespełna 2 promile alkoholu w organizmie. Zostali przewiezieni z obrażeniami ciała do szpitala w Biłgoraju, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Reklama -

Policja wyjaśnia wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Teraz 42-letni kierowca za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym odpowie przed Sądem.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.