- Reklama -

- Reklama -

Samochód wjechał w grupę ludzi, są ranni (Aktualizacja)

Starszy sierżant Agnieszka Pintal z biłgorajskiej policji potwierdza nasze informacje. Jak mówiła z rozmowie z nami, obecnie policja prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Ludzie czekali na samochód obwoźny. Z naszych informacji wynika, że jedna osoba została ciężko ranna. Na miejscu było pogotowie ratunkowe.

Więcej informacji wkrótce!

 

Aktualizacja

Tak piątkowe wydarzenie opisują strażacy z OSP KSRG Obsza:

"Dzisiejszego poranka, o godzinie 6:52 zostaliśmy wezwani na alarm. Drogą radiową dowiadujemy się od dyżurnego KP PSP w Biłgoraju, że w miejscowości Olchowiec samochód wypadł z drogi i wjechał w grupę ludzi, oraz że poszkodowane są 4 osoby. Dojeżdżając do miejsca zdarzenia zastaliśmy już Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję. Jak się okazało, kierujący samochodem osobowym z nieznanych nam przyczyn najechał na tył busa sprzedającego pieczywo, po czym uderzył w grupę kobiet które znajdowały się przy aucie dostawczym. Poszkodowanym była już udzielana pierwsza pomoc przez lekarza oraz ratowników medycznych. Po chwili dojeżdżały kolejne służby ratownicze, karetki pogotowia, policja oraz straż. W sumie w zdarzeniu ucierpiało 5 kobiet oraz sprawca tego zdarzenia. Osoby z urazami kręgosłupa, kończyn górnych, dolnych i głowy a także z obiciami i otarciami skóry ZRM zabrał na dalszą hospitalizację do Lubaczowa oraz Biłgoraja. Nasza jednostka działania zakończyła po godzinie 8 i powróciliśmy do koszar. Okoliczności dzisiejszego zdarzenia prowadzi KP Policji w Biłgoraju.
DO ZDARZENIA ZADYSPONOWANO:
OSP KSRG OBSZA
PSP BIŁGORAJ x 2
POLICJA TARNOGRÓD
POLICJA BIŁGORAJ
ZRM TARNOGRÓD, BIŁGORAJ x 2, LUBACZÓW"

 

- Reklama -

A tak przedstwia się komunikat policji"

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Olchowcu. Z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn kierujący samochodem marki Daewoo Lanos zjechał z jezdni i uderzył w stojącego busa, którego kierowca prowadził handel pieczywem. Trzy osoby zostały ranne.

Jak ustalili wstępnie policjanci, kierowca busa prowadził z pojazdu handel pieczywem. Przy stojącym pojeździe znajdowała sie grupa pięciu klientów.  W pewnym momencie kierujący daewoo lanosem 50 latek z gminy Łukowa zjechał z jezdni i uderzył w stojący pojazd dostawczy.

W wyniku tego zdarzenia trzy osoby doznały obrażeń ciała skutkujących hospitalizacją, natomiast cztery osoby doznały ogólnych potłuczeń i po przebadaniu w szpitalu zostały wypisane do domów.

Przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.

A.P.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.