- Reklama -

- Reklama -

Samochód w rowie, kierowcy brak

Wczoraj około godz. 18.00 doszło do dachowania pojazdu na trasie 835 pomiędzy Korczowem a Majdanem Nowym. Przybyli na miejsce policjanci stwierdzili, że przewrócony samochód jest pusty.

- Reklama -

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. „Wypadek na drodze między Korczowem a Majdanem. Samochód w rowie, całkiem obrócony… Pewnie poślizg…” – napisał do nas świadek zdarzenia.

Jak się okazało, zgłoszenie o zdarzeniu otrzymała także biłgorajska policja. Funkcjonariusze, który przybyli na miejsce, stwierdzili, że auto w przydrożnym rowie jest puste, a kierowca pojazdu zniknął.

- Reklama -

– Dyżurny otrzymał zgłoszenie o leżącym w rowie samochodzie marki hyundai o 18.20. Było to na trasie 835 pomiędzy Korczowem a Majdanem. Policjanci, którzy pojechali na miejsce stwierdzili, że pojazd znajduje się w rowie, leży na dachu, ale w środku nikogo nie ma – wyjaśnia Agnieszka Pintal z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. – Trwają czynności, które wyjaśnia wszystkie okoliczności tego zdarzenia – dodaje.
Nie wiadomo, czy kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia, by szukać pomocy w celu wydobycia auta czy z innego powodu. Policjanci obecnie wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Foto nadesłane przez czytelnika.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. xxc mówi

    kiedy w koncu bedzie remont tej drogi ? czy ktos wie ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.