Usługi krawieckie

- Reklama -

Sam zgłosił się na policję

 

Kilka dni od publikacji wizerunku sprawcy oszustwa na tzw. „wnuczka” na stronach internetowych Policji oraz lokalnych mediach sprawca zgłosił się na Policję. Mężczyzna usłyszał zarzuty, przyznał się do winy i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Oświadczył policjantom, że zauważył swój wizerunek na stronach internetowych, przestraszył się i postanowił zgłosić się na komendę.

Biłgorajscy policjanci poszukiwali sprawcy oszustwa na „wnuczka” do którego doszło 6 marca br. w Biłgoraju. Młody mężczyzna oszukał 81 letnią mieszkankę naszego miasta. Kobieta sądząc, że pomaga swojemu wnukowi przekazała jego rzekomemu koledze 6 tys. zł. Jak się okazało, sprawcę oszustwa zarejestrowała kamera monitoringu.

- Reklama -

Komunikat z opublikowanym wizerunkiem sprawcy przestępca został opublikowany na stronie internetowej Policji. Ponadto  materiał ukazał się też w mediach.

Na początku tego tygodnia sprawa znalazła swój finał. Okazało się, że do biłgorajskiej komendy  zgłosił się młody mężczyzna. 24 letni mieszkaniec pow. tomaszowskiego, przyznał, że to on jest mężczyzną na nagraniu.

Oświadczył policjantom, że zauważył swój wizerunek na stronach internetowych, przestraszył się i postanowił zgłosić się na komendę. Usłyszał zarzuty oszustwa  i przyznał się do winy. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

JK

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.