- Reklama -

- Reklama -

Ruszył nabór wniosków na zakup komputerów

Rozpoczął się nabór wniosków o granty na zakup sprzętu komputerowego. Dokumenty można składać w Urzędzie Gminy w Obszy.

Centrum Projektów Polska Cyfrowa rozpoczęło nabór wniosków o granty na zakup sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin byłych pracowników PPGR z terenu gminy Obsza. Celem projektu jest wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.

Wsparcie przysługuje uczniom, którzy:

- Reklama -

  • zamieszkują w miejscowości lub gminie, w której funkcjonowało zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwo gospodarki rolnej,
  • są członkami rodziny (krewnym w linii prostej, tj. rodzice, dziadkowie, pradziadkowie; opiekunem prawnym), którzy pracowali niegdyś w zlikwidowanym państwowym przedsiębiorstwie gospodarki rolnej i zamieszkiwali w miejscowości lub gminie wskazanej na liście dokumentacji konkursowej,
  • nie otrzymały na własność lub w drodze użyczenia w ostatnim roku oraz roku poprzedzającym rok złożenia przedmiotowego wniosku (tj. w roku 2020 i 2021) komputera stacjonarnego lub przenośnego, będącego laptopem zakupionego ze środków publicznych lub środków organizacji pozarządowych lub zwrotu kosztów, lub dofinansowania zakupu tych rzeczy.

Wnioski o udział w projekcie (oświadczenia) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można składać w Urzędzie Gminy w Obszy, pokój nr 5 w terminie do 26 października 2021 r. (w godzinach pracy urzędu).

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.