- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Ruszają piłkarskie turnieje o Puchar Wolności

Przed nami piłkarskie turnieje o Puchar Wolności oraz Finałowy Turniej Wolności. To będzie już trzecia edycja imprezy, która w poprzednich latach zdobyła miano najlepszej imprezy piłkarskiej dla dzieci z najmniejszych miasteczek i wsi w województwie lubelskim. W powiecie biłgorajskim, tegoroczna edycja zostanie rozegrana w Majdanie Starym. Po raz drugi finał imprezy odbędzie się w Zamościu. Zgłoszenia już trwają.

- Reklama -

Terminy turniejów

9 września – Majdan Stary

10 września – Leśna Podlaska

16 września – Żmudź

23 września – Sułów

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

1 października – Zamość (FINAŁ)

Turnieje adresowane do dziewczynek w kategorii U-12 oraz chłopców w kategorii U-11, odbędą się w ścisłej współpracy oraz według wytycznych rozgrywkowych Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Cykl turniejów Patronatem Honorowym objął Wiceminister Sprawiedliwości    dr Marcin Romanowski. Zaangażowane w projekt są również lokalne samorządy, na terenie których zostaną zorganizowane poszczególne turnieje. W każdym z turniejów weźmie udział maksymalnie 16 drużyn.

Zgłoszenia do turniejów prowadzone będą poprzez adres e-mail zgloszenia@wczorajdzisiajjutro.pl

Wszystkie potrzebne dokumenty do zgłoszenia znajdują się w zakładce dokumenty do pobrania. Organizator przewiduje maksymalnie 160 uczestników w każdym z turniejów.

O udziale w turniejach decydować będzie kolejność zgłoszeń. Rekrutacja drużyn będzie zależna od daty turnieju. Zakończenie przyjmowania zgłoszeń nastąpi na dzień przed turniejem. W przypadku wolnych miejsc będzie możliwość dokonania zgłoszenia po terminie za zgodą organizatora.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.