Ruszają kolejne licytacje

Pomysł jest bardzo prosty. Ktoś przekazuje rzecz, ktoś inny licytuje i wpłaca. Pieniądze trafiają do osoby potrzebującej pomocy.

Pomysł jest bardzo prosty. Ktoś przekazuje rzecz, ktoś inny licytuje i wpłaca. Pieniądze trafiają do osoby potrzebującej pomocy. Po sukcesie zbiórki na rzecz Krzysztofa Klimeckiego i Arianki Kurek rusza kolejna akcja, tym razem dla ciężko chorego Kubusia.

– Serdecznie, z całego serca dziękuję wszystkim osobom, które włączyły się w aukcje dla Arianki Kurek. Dzięki waszej pomocy, waszym darom na licytację i osobom licytującym udało się uzbierać kwotę około 15 tys. zł. Jest to wielka pomoc dla małej Kropeczki – mówi Aleksandra Ardylewska, pomysłodawczyni akcji charytatywnej. Zaczynając pomoc dla Krzyśka Klimeckiego, miała tylko swój zegarek i okulary przeciwsłoneczne, i tylko około 20 osób na grupie. I wtedy dużo pomógł Jacek Kita, dając Power Banki, Anna Rorata tort… i od tego momentu wszystko zaczęło się dziać.

Teraz ruszają kolejne licytacje. – Zachęcam również do dalszego śledzenia licytacji w grupie, gdyż od soboty działamy jako grupa wsparcia dla Kubusia Bohatera. Naszym celem jest uzbieranie 40 tys. zł na wyjazd Kubusia do kliniki w Niemczech. Jestem bardzo podbudowana tym, że zakładając stronę, mieliśmy 1603 grupowiczów. Dzisiaj mamy ponad 1800 i ciągle ktoś prosi o dołączenie do grupy. Dziękuję serdecznie wszystkim osobom, które podarowały na licytację swoje usługi oraz prywatne rzeczy. Dużo zostało z poprzednich licytacji i dostałam „zielone światło” na wystawienie ich dla Kuby. Dziękuję za zaufanie i do dzieła, kochani. Razem możemy dużo zdziałać! – dodaje pani Ola.

Wspomóc Kubusia i jego rodzinę w przygotowaniach do wyjazdu do niemieckiej kliniki można, wpłacając na konto:

Kuba Pawezka

ul. Nadstawna 11/5

23-400 Biłgoraj.

68 1020 5385 0000 9702 0146 9246 z dopiskiem: Pomoc dla Kubusia.

Można także przekazać przedmiot na licytację na portalu Facebook lub przystąpić do licytacji. Przedmioty są dostępne tu:

https://www.facebook.com/groups/719538225051435/

Pomagajmy, każdy gest się liczy!

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.