Kadius

- Reklama -

Rusza budowa kanalizacji, będą utrudnienia

W tym roku w gminie Frampol będzie realizowana spora inwestycja. Chodzi o budowę sieci kanalizacji sanitarnej w Rzeczycach. Prace ruszają w najbliższy wtorek, 6 czerwca. Rozpoczną się one od frezowania nawierzchni drogi. W związku z tym nastąpi kilkugodzinne wstrzymanie ruchu. – Ponieważ roboty budowlane przy realizacji inwestycji wiążą się z pewną uciążliwością, prosimy o wyrozumiałość. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z pracownikami Urzędu Miejskiego we Frampolu w godzinach pracy Urzędu – zwrócił się do swoich mieszkańców burmistrz Tadeusz Niedźwiecki.

- Reklama -

Prace budowlane będą zakończone pod koniec września br.  Budowa kanalizacji odbywać się będzie etapowo. – Nadmieniam, że wykonawca zgodnie z zawartą umową ma obowiązek pozostawić teren działki przywrócony do stanu pierwotnego – podkreśla włodarz.

W ramach inwestycji zostanie wykonana kanalizacja sanitarna ciśnieniowa o długości 3156 m wraz z 1 główną przepompownią ścieków oraz 60 przepompowniami przydomowymi w Rzeczycach i częściowo w miejscowości Kąty. Inwestycja realizowana jest w ramach projektu "Budowa kanalizacji w miejscowości Rzeczyce" w ramach Działania 6.4 Gospodarka wodno-ściekowa RPO WL na lata 2014-2020. Wykonawcą inwestycji jest firma WOD-BUD Sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 12/1, 23-200 Kraśnik. Koszt inwestycji to prawie 2 mln zł.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.