Rusza budowa centrum handlowego

 

N1 Park to kompleks usługowo handlowy, który wprowadzi do miasta nową jakość oraz uatrakcyjni jego wizerunek. Budowa ta ma na celu kompleksowe zaspokojenie potrzeb klientów z miasta i okolic. N1 Park umożliwi dotarcie do sieci, których obecnie nie ma na rynku.

Znajdzie się tu szeroki wachlarz z działu: moda, sport, zdrowie, uroda, dom i wnętrze, gwarantując klientom nową jakość zakupów.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców wyselekcjonowana została lokalizacja umożliwiająca łatwy dojazd do obiektu, ponadto będzie on sąsiadował ze stacją benzynową oraz sklepem Kaufland. Budowa N1 Park przy ulicy Jana Pawła rusza w połowie września 2017 roku.W ramach inwestycji powierzchnia całkowita wynosić będzie 2 121 mkw z kolei powierzchnia planowanego najmu to około 1 929 mkw. Znajdzie się tam 6salonów popularnych i lubianych marek. Parking bezpośrednio przed kompleksem zapewni 180 bezpłatnych miejsc postojowych. Innowacyjny projekt opracowany został przez biuro architektoniczne Mofo Architekci.Obiekt ten jest szansą dla wielu sieci na dostrzeżenie przez klienta unikalnego asortymentu. 

Za komercjalizację i wynajem powierzchni handlowej odpowiedzialna jest agencja Mallson Polska. Inwestorem i deweloperem N1 Park jest spółka założona przez doświadczonych wspólników Andrzeja, Mirosława i Dariusza Nizio – specjalistów skupiających wiedzę z rynku nieruchomości, budownictwa oraz architektury. Dbałość ona najwyższą jakość i funkcjonalność to cechy rozpoznawcze spółki NizioDevelopment One. Prace z zakresu generalnego wykonawstwa zostały zlecone firmie BESTA z Rzeszowa. Zakończenie prac budowlanych oraz otwarcie obiektu handlowego zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.