- Reklama -

Rusza budowa centrum handlowego w Biłgoraju

Rozpoczął się proces komercjalizacji parku handlowego N1 Park w Biłgoraju. Jak przedstawiają inwestorzy będzie to jedyny nowoczesny obiekt w mieście i największy w regionie. Centrum handlowe zlokalizowane będzie przy ul. Jana Pawła II, w sąsiedztwie supermarketu Kaufland. Na powierzchni handlowej 2 121 mkw znajdzie się 6 wyjątkowych sklepów z branży odzieżowej, obuwniczej, drogeryjnej, rtv-agd oraz sportowej. Ofertę uzupełnią punkty usługowe oraz gastronomiczne.

Za wynajem powierzchni N1 Park w Biłgoraju odpowiadać będzie agencja Mallson Polska. Jest to firma konsultingowa świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Mallson Polska przeprowadzi komercjalizację N1 Park. W projekcie miejsce znajdzie ok. 20 najemców ze zróżnicowaną ofertą handlowo-usługową, dostosowaną do potrzeb i oczekiwań mieszkańców Biłgoraja.

- Reklama -

Jak zapewniają inwestorzy, dzięki świetnej lokalizacji przy al. Jana Pawła II oraz bezpłatnemu parkingowi na 200 pojazdów, oferta będzie łatwo dostępna zarówno dla pieszych, jak i zmotoryzowanych.

Przypomnijmy, że początkowo centrum handlowe miało powstać przy przy ul. Marii Konopnickiej, w sąsiedztwie supermarketu Tesco. Jednak ze względu na bliskość cmentarza żydowskiego z takiego rozwiązania zrezygnowano. Planowano wówczas, że powierzchnia najmu N1 Parku wyniesie prawie 6 000 mkw. W obiekcie planowano otwarcie około 20 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek z branży odzieżowej, obuwniczej, sportowej, drogeryjnej oraz rtv-agd. i wyposażenia wnętrz. Ofertę centrum handlowego uzupełniać miału dodatkowo mniejsze punkty handlowo-usługowe oraz gastronomiczne.

Planowana inwestycja przy alei Jana Pawła II będzie mniejsza, ale i tak długo wyczekiwana przez mieszkańców powiatu. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.