- Reklama -

Rusza bazarek dla bezdomniaków

Rusza druga edycja Bazarku dla Bezdomniaków. Akcja organizowana przez grupę wolontariuszy Biłgorajski Azyl – Adopcje Zwierząt ma na celu pomoc potrzebującym zwierzakom.

Pomysłodawcy bazarku podkreślają, że zorganizowano go z myślą o wspaniałych zwierzakach, które zły los skazał na brak swojego domu. Na szczęście, znaleźli się dobrzy ludzie, którym ich los nie jest obojętny. Jednak dobre chęci nie wystarczą. Potrzeba konkretnego wsparcia. Sporo kosztuje karma, jak również wizyty u weterynarza. Potrzeba też środków na budy czy organizację kojców. Na to właśnie zostaną przeznaczone środki z bazarku.

Bazarek ruszy 25 maja. Jego zasada jest prosta. Na bazarek trafią fanty, przekazane dobrowolnie przez chętne osoby. Mogą to być zabawki, biżuteria, rękodzieło, książki a nawet usługi. Przedmioty nie muszą być nowe, ale przede wszystkim w dobrym stanie. Następnie przedmioty te zostaną przekazane na internetową licytację. Będzie je można licytować, a niektóre nawet kupić natychmiast.

Od kilku dni trwa zbiórka fantów. Bazarek będzie trwał 14 dni, od 25 maja do 8 czerwca br.  Głównym celem Bazarku dla Bezdomniaków jest zebranie jak największej sumy pieniędzy, aby móc pomagać bezdomnym zwierzętom. Pieniądze pozwolą między innymi zapewnić odpowiednią opiekę weterynaryjną czy zakup karmy dla głodnych stworzeń  mówi Katarzyna Obszańska, współorganizatorka akcji.

- Reklama -

Fanty zbierane są przy ul. Bora Komorowskiego 3 (Totolotek). Wszystkich chętnych do pomocy bezdomnym zwierzętom zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji.

Pamiętajmy, że człowieka poznajemy po tym, jak traktuje zwierzęta. Niech ich los nie będzie nam obojętny. Obecnie pod opieką wolontariuszy z Biłgorajskiego Azylu jest 5 psów i trzy koty. Wspólnymi siłami możemy zmienić los tych zwierzaków.

Szczegóły dostępne są tutaj BAZAREK DLA BEZDOMNIAKÓW

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.