Rozpoczęły się wizyty duszpasterskie
W parafiach rozpoczęły się wizyty duszpasterskie zwane potocznie "kolędą". Przedstawiamy jej plan z parafii znajdujących się na terenie Biłgoraja.
Wizyta duszpasterska, zwana kolędą, jest spotkaniem duszpasterza z wiernymi w ich domach w okresie świąt Bożego Narodzenia.. Kapłan odwiedza wiernych z Bożym błogosławieństwem, modli się razem z nimi, umacnia ich w wierze i praktykach religijnych.Kolęda służy również: pogłębianiu więzi pomiędzy duszpasterzem i parafianami, rozeznawaniu ich potrzeb i warunków życia, niesieniu im pomocy.
PARAFIA PW. ŚW. JANA PAWŁA II w BIŁGORAJU
Poniedziałek 30 grudnia 2019 od godz. 15.00
– ul. Cegielniana blok nr 11 – 1 ksiądz
– ul. Cegielniana prywatne od lasu – 2 księży.
Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:
Wtorek 31 grudnia 2019 od godz. 9.oo
– ul. Partyzantów i Steglińskiego od lasu – 2 księży i od ul. Długiej – 1 ksiądz
Czwartek 02 stycznia 2020 od godz. 15.00
– ul. Cegielniana blok nr 13 – 1 ksiądz
– ul. Piłsudskiego bl. 62 – 2 księży
Piątek 03 stycznia 2020 od godz. 15.00
ul. Piłsudskiego domy prywatne od lasu – 2 księży
Sobota 04 stycznia 2020 od godz. 9.00
– ul. Cegielniana bl. 27, 37 i 25 – 3 księży
Wtorek 07 stycznia 2020 od godz. 15.00
– ul. Piłsudskiego bl. 30 – 1 ksiądz
– ul. Piłsudskiego blok 28 – 1 ksiądz
– ul. Piłsudskiego bl. 32 – 1 ksiądz
PARAFIA PW. CHRYSTUSA KRÓLA W BIŁGORAJU
poniedziałek (21.01) – od 15.30
– Miłosza, Krucza, od 17.45 – Zapolskiej
– Sokołowskiego, Baczyńskiego, Borowskiego
wtorek (22.01) – od 15.30
– Kossaków, Dyrki
– Reja
środa (23.01) – od 15.30
– Rataja
– Królowej Jadwigi, Dąbrówki, Królowej Bony, Zielona od początku do al. Jana Pawła II
czwartek (24.01) – od 15.30
– Króla Kazimierza Wielkiego (cz. I – do 16.15, cz. II – od 17.45)
– Jagiełły
piątek (25.01) – od 15.30
– Staffa, Asnyka, Szymborskiej, od 17.45 – Morelowa
– Łokietka
sobota (26.01) – od 9.00
– Makuszyńskiego
– Chrobrego, ok. 11.00 – Mieszka I od końca
PARAFIA PW. TRÓJCY ŚWIĘTEJ i WNMP W BIŁGORAJU
Poniedziałek, 30 XII, godz. 8.30
Wola Duża – 1 ksiądz (prosimy o pojazd)
Wola Mała – 2 księża (prosimy o pojazd)
Wtorek, 31 XII, godz. 8.30
Wschodnia – 1 ksiądz
Rapy Dylańskie – 2 księża (prosimy o pojazd)
Czwartek, 2 I 2020, godz. 15.00
1. Batorego, JP II, Lubelska (za mostem), Janowska od początku
2. Janowska od końca
3. Wola Mała 250, 250A
Piątek, 3 I – nie ma kolędy (pierwszy piątek miesiąca)
Sobota, 4 I, godz. 8.30
1. Moniuszki – numery nieparzyste od pl. Wolności
2. Moniuszki domy pryw. – numery parzyste od Pl. Wolności, Nowa od Moniuszki
3. Dworcowa, Moniuszki od toru
Wtorek, 7 I, godz. 15.00
1. Konwaliowa, Radzięcka od końca, Spacerowa
2. Romanowskiego, Bojarska
3. Moniuszki 141, domy prywatne za torami
PARAFIA PW. ŚW. JERZEGO W BIŁGORAJU
SANKTUARIUM ŚW. MARII MAGDALENY W BIŁGORAJU
Data | Od godz. | Miejscowość/ulica | Liczba księży |
27 grudnia piątek |
10.00
15.30 |
Ruda Solska1 ks. od nr 87 w str. 72
2 ks. od nr 78 w str. Woli Dereźniańskiej 3 ks. od nr 51 w str. Woli Dereźniańskiej 4 ks. od. nr. 7, 6 … lewa str. w kierunku Bogackiego Końca 5 ks. od nr 5a, 10 e … prawa strona w kierunku Bogackiego Końca Podlesie nad szosą + ul. Spokojna (po 2 ks. od krańców ku środkowi 1 ks. od Podlesia) |
5
5 |
28 grudnia sobota |
9.00 |
Dereźnia Majdańska + część Dereźnia Solska1 ks. Dereźnia Solska od nr. 74 dwie str. w kierunku nr. 25
2 ks. Dereźnia Solska od nr.25 dwie str. w kierunku nr. 74 3 ks. Dereźnia Solska od nr. 24 dwie str. w kierunku nr. Der. Majdańskiej 4 ks. Dereźnia Majdańska od nr. 27 dwie str. w kierunku Der. Solskiej 5 ks. Dereźnia Majdańska od nr. 49 dwie str. w kierunku Dereźnia Solska |
5 |
15.30 | Ul. Armii Kraków blok nr 39 Blok Armii Kraków nr 53
Blok Armii Kraków nr 55 |
12
2 |
|
30 grudnia poniedziałek |
9.00 |
Dereźnia Solska cz. pozostała + Dereźnia Zagrody1 ks. Dereźnia Solska od. nr. 75 dwie str. w kierunku Dereźnia Zagrody
2 ks. od nr 1, 2a …9, do 15 następnie w stronę osiedla przy kaplicy 3 ks. Dereźnia Zagrody od nr. 16 dwie str. w kierunku Soli 4 ks. Dereźnia Zagrody nr. 38, 56, 61, 105 i od nr. 87 w stronę szkoły 5 ks. Od str. Soli nr. 103, 124 … następnie w str. Woli Dereźniańskiej |
5 |
15.30 | Ul. Gen. Komorowskiego + Ul. Kościuszki blok nr 97 początek od Domu Kombatanta
Ul. Kombatantów + Ul. Wiejska (1 ks. od ul. Kościuszki 2 ks. od. Konopnickiej) Ul. Konopnickiej + ul. Mickiewicza 1ks. od Ul. Wiejskiej 2 ks. od ul. Cichej |
1
2 2 |
|
31 stycznia wtorek |
9.00 |
Okrągłe1 ks. od nr. 1 do nr. 5B
2 ks. od nr. 6 D do nr. 9 C 3 ks. od nr. 15 do nr. 10 4 ks. od nr. 16 do nr. 18 F 5 ks. od nr. 34 do nr. 19 |
5 |
2 stycznia czwartek | 15.30 | Ul. Nowakowskiego numery nieparzyste od 51 do 127.Ul. Graniczna numery parzyste od 2 do 22. | 5 |
3 stycznia piątek | 15.30 | Ul. Sienkiewicza blok nr 10 Ul. Sienkiewicza blok nr 31 | 22 |
Ul. Sienkiewicza blok nr 7 | 1 | ||
4 stycznia sobota | 9.00
15.30 |
Wola Dereźniańska1 ks. od nr. 96 dwie strony w kierunku nr. 53
2 ks. od nr. 53 dwie str. w kierunku nr. 96 3 ks. od nr 52 dwie str. w kierunku nr. 29 4 ks. od nr 29 dwie str. w kierunku nr. 52 5 ks. od nr 3 dwie str. w kierunku nr. 28
Ul. Armii Kraków od końców ku środkowi z blokiem nr 44 + Ul. Sikorskiego Ul. Sienkiewicza domy prywatne + blok nr 2
|
5
5 |
7 stycznia
wtorek |
15.30 |
Ul. Bolesława Prusa z blokami1 ks. od ul. Wiejskiej
2-óch księży od Ul. Cichej, na końcu bloki |
3 |
Ul. Szopena Ul. Skłodowskiej + blok nr 3 | 11 | ||
8 stycznia
środa |
15.30 |
Kościuszki blok nr 124 | 2 |
Ul. Sienkiewicza blok nr 9 | 1 | ||
Ul. Sienkiewicza blok nr 14 | 2 | ||
9 stycznia
czwartek |
15.30 |
Ul. Armii Krajowej, Ul. Radzika, Lazurowa, Południowa, Błękitna i Tęczowa
Bloki Ul. Krzeszowska nr 57 i 57A |
3
2 |
10 stycznia
piątek |
15.30 |
Żeromskiego, Mickiewicza, PuszkinaUl. Boh. Monte Cassino d. prywatne (z obydwu stron) 2
Bohaterów Monte Cassino blok nr 18 Bohaterów Monte Cassino blok nr 20 |
12
1 1 |
11 stycznia
sobota |
09.00 | ks. Smólsko 1 ks. od szkoły, Brodziaki 1 ks. od leśniczówki | 2 |
Podlesie 1 ks. od Dereźni 2 ks. od łąki | 2 | ||
1 ks. Wira Bartoszewskiego od Kościuszki – domy pryw. blok + internat | 1 | ||
13 stycznia
poniedziałek |
15.30 | Ul. Sienkiewicza blok nr 5 | 1 |
Ul. Kościuszki blok nr 152 | 2 | ||
Ul. Kościuszki blok nr 150 | 2 | ||
14 stycznia
wtorek |
15.30 | Ul. Kościuszki blok nr 122 | 1 |
Ul. Sienkiewicza blok nr 4 | 1 | ||
Ul. Kościuszki blok nr 154 | 2 | ||
Ul. Kościuszki blok nr 99 | 1 | ||
17.00 | Ul. Piaskowa domy prywatne + blok nr 10 | 2 | |
15 stycznia
środa |
15.30 | ||
Puszcza Solska – z obydwu krańców ulicy | 2 | ||
Ul. Wańkowicza od dworca PKS | 1 | ||
Ul. Motorowa i ul. Tarnogrodzka + Miodowa1 ks. strony Smólska 2 ks. od ul. Kościuszki | 2 | ||
18.00 | I Armii Wojska Polskiego od ul. Prusa 1 ks. lewa str. 2 ks. prawa str. | 2 | |
16 stycznia czwartek | 15.30 | Ul. Słowackiego Ul. Krzeszowska + bloki (2 ks. od Soli, 2 od Kościoła) prawa i lewa strona | 14 |
17 stycznia
piątek |
15.30 | Ul. Kościuszki od str. kościoła lewa i prawa strona | 2 |
Ul. Kościuszki od str. Starostwa lewa i prawa strona | 2 | ||
Ul. Kościuszki blok nr 101 | 1 | ||
17.00 | Ul. Dra Pojaska domy prywatne od Ul. Armii Kraków + blok nr 2 | 3 | |
18 stycznia sobota | 15.30 | Korczów 1 ks. od Baryła Maria
2 ks. od Adamek Jan 3 ks. od Kmieć Mieczysław 4 ks. od Skubis Jan 5 ks. od Małysa Jan
|
5 |
a z gromady? jest może rozpiska?
A parafia Aleksandrów