- Reklama -

- Reklama -

Rozmowy w powiecie biłgorajskim idą pełną parą

W powiecie biłgorajskim w cieniu aktualnych wydarzeń trwają także te pozakulisowe. O których niewiele się mówi, o których mało kto wie, ale są. Pełną parą idą rozmowy i dyskusje przy tworzeniu list wyborczych i typowaniu najlepszych kandydatów PiS do ... wiosennych wyborów samorządowych: - Tak, takie rozmowy prowadziliśmy choćby w piątek - mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej jeden z samorządowców. Dowód widać na zdjęciu.

- Reklama -

Długie rozmowy z przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego PiS Przemysławem Czarnkiem odbyli w piątek samorządowcy z powiatu biłgorajskiego. Z szefem szefów lubelskiego PiS rozmawiali wójtowie, oraz radny Sejmiku. Tworzymy mocne listy PiS do powiatu biłgorajskiego, do Sejmiku Województwa, ale też szykujemy najlepszych kandydatów na wójtów i burmistrzów. Samorządowcy twierdzą ze wygrana coraz bliżej. Bardzo ważnym elementem jest samorząd, tu mamy styczność bezpośrednią z ludźmi, którym możemy pomagać, oraz realizować inwestycje ważne dla całej lokalnej społeczności – mówi nam dobrze zorientowany w lokalnych realiach samorządowiec z Ziemi Biłgorajskiej.

Wybory samorządowe powinny się odbyć po 31 marca 2024 roku i nie później niż 23 kwietnia.Czyli prawdopodobne terminy to: 7 kwietnia, 14 kwietnia i 21 kwietnia. Tego dnia będziemy wybierać wójtów, burmistrzów, ale też radnych gminy, powiatu i całego województwa.

 

- Reklama -

26 Komentarze
 1. anonim mówi

  KOMUCHY TO BYLI U WŁADZY, POPATRZCIE NA TEN RODZAJ WŁADZY!!!!!

 2. Wyborca mówi

  Na cztery mandaty czyli powtórce z 2018 w okręgu nr raczej nie ma co liczyć. Z tych czterech dwa (Mulawa,Wróbel) to reprezentanci naszego powiatu.Gdyby dodać do tego duetu panią Strzałkę i liczyć na powtórzenie wyników z wyborów październikowych to kto wie.Ale jak człowiek słyszy , że na listę może trafić pani radna z Frampola to ręce opadają.

 3. Jamroz mówi

  Czajnik o tak ten to faktycznie fachowiec. Przegrana jak w banku.

 4. L mówi

  ***** ***

 5. Obserwator mówi

  Głównie tutaj piszą sami debile, flustraci, komuchy i barany bez szkoły. Czytając powyższe wypociny, tu nie ma żadnego merytorycznego komentarza ….

 6. OSCYPEK mówi

  A gdzie Bacia,Bacia pastuje lakierki na biesiade kulturalną.

  1. Serek mówi

   Tobie to chyba już Bacia po nocach śni? A weź się przyznaj czy to mokre sny?

 7. Jestem za mówi

  Normalność to nie świat zdegenerowanych nauczycieli którym ktoś powiedział ze są ellytą. Światopogloąd normalności to zasady które obowiązują od lat nawet w swiecie przyrody, są komurki męskie i żeńskie , kationy dodatnie i aniony ujemne. Te grupy to puste intelektualnie osoby, wykreowane przez swoich komunistycznych rodziców , którzy niestety byli mniejszymi dyraktorami lala lala na wsi którym komuna wybudował dom i teraz ichnich marnym pokoleniom nalezy się więcej.

 8. Michałek F mówi

  A gdzie strzałka? Jest wojtem, Komisarzem czy sklepowa?

  1. Anonim mówi

   W sklepie kupuje „michałki”

 9. pan COGOTO mówi

  Powtórka z historii ,- konfederacja targowicka ,- na długie lata Polska traci suwerenność i znika z mapy , tysiące Polaków ginie w powstaniach . Po drugiej wojnie w Polsce władze przejmuje agentura NKWD , tysiące Polskich patriotów ginie w katowniach UB . Niebawem władze w Polsce przejmie koalicja chaosu, -postkomuna w czystej POstaci a wielu żądnych władzy to TW cdn.

  1. pan COGITO mówi

   Może ktoś naiwny zapyta co z obietnicami wyborczymi , programem , — POwiem krótko to wszystko zostało uroczyście unieważnione .Została ZEMSTA na kim no na Polakach to za mało jest jeszcze garstka Polskich firm np. ORLEN , wspiera Polską kulturę, Polski sport a do budżetu wpłacił prawie 70 mld zł , dowalić mu 16 mld para podatku. ORLEN od razu traci 5 mld na akcjach. Dalej , może NBP , zgromadził ogromne rezerwy, samego złota 300 ton , inflacja spada . Prezesa przed trybunał

   1. Mietek mówi

    A może LOTOS coś wpłaci.

  2. pan COGITO mówi

   Wprowadzić euro ,-rezerwy walutowe przejmie EBC a na złoto we Frankfurcie miejsce się znajdzie, Wpis dedykuje Gromadzkiej, Różyńskiemu i ich wyborcom

 10. Roman mówi

  Szarlip to woli jeździć po senatoriach z Kolegą

  1. Ty mówi

   tak podupadł na zdrowiu? ciężka robota

 11. Mieszkaniec mówi

  Banda darmozjadów z pajacem z Lublina po lewej stronie pognać to bydło. z powiatu

  1. Mieszkaniec mówi

   Pognać „bydło” ???? aTy kim jesteś??????? spójrz w lustro „pięknisiu” …… żal mi takich ludzi jak Ty!!!!!!!

   1. Lublin mówi

    Słusznie prawi. Pognać…

 12. Goraj mówi

  O juz po szarlipie. Szarlip nie bedzie układał list. Niech lepiej nie startuje do powiatu bo nawet na radnego przewali i nie bedzie radnym a co mówiąc o staroście. Szarlip do rady gminy powinien startowac chociaż nie wiadomo czy by go zastawie wybrało

  1. Obywatel Q mówi

   I bardzo dobrze!! Najgorsza starosta które kiedykolwiek było! Zarabia ponad 100% więcej niż 10 lat temu ale ciągle mówi że nie ma kasy ale zawsze ma dla kler żeby machać ręce np kiedy mamy nawet nowy odcinek drogi. Żenada! Wstydu nie ma i traktuje ludzie źle.

 13. Bilgorajak mówi

  Strzalka sie juz nie liczy i jako komisarz i w strukturach. Idzie nowy zarzad pis w powiecie bilgorajskim. Szarlip tez juz niw ma nic do gadania to malowany pelnomocnik. Szarlip njc nie moze juz. Beda nowe lepsze struktury. Wiemy doakonale ile krzywd wyrządził ten starosta i strzałka ale duzo sie zmieni a prawica sie odbuduje

 14. B.S. mówi

  zapomnieli jak chcieli zniszczyć samorządy i wszystko scentralizować i sterować z Nowogrodzkiej a teraz nagle chcą być bliżej ludzi… A P. Beata S. już pokazała o co im chodzi, po dwóch tygodniach bycia KOMISARZEM w.g. niej największym problemem gminy jest tytułowanie. Domaga się od mediów i współpracowników żeby tytułować ją wójtem, żałosne.
  Pani komisarz, była posłanko, wójta wybierają wyborcy a Panią nikt nie wybrał tylko dostała pani funkcje od PiSowskiego ( jak narazie ) wojewody na otarcie łez po przegranych wyborach. Dlaczego pani dostała 13 we własnym regionie, chyba jakoś koledzy pani nie lubią

 15. pon COGITO mówi

  Cały świat podziwia Polskę za ostatnie lata i wydaje się że po takich tragicznych momentach w naszej historii jak konfederacja targowicka czy przejęcie władzy po wojnie przez agentów NKWD nic gorszego nas nie spodka . Widmo koszmaru wisi nad nami po raz kolejny . Koalicja chaosu może okazać się kolejną tragedią

  1. Klaudia mówi

   Pon COGITO nie mart się. To widmo właśnie się skończyło.

 16. Karol mówi

  To ja już biegnę do was po pomoc.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.