- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Rozdajemy wejściówki na Kabaret SMILE!

Już 15 grudnia w biłgorajskim OSiR ze swoim nowym programem wystąpi Kabaret SMILE! Dla czytelników NOWej Gazety Biłgorajskiej mamy bilety na kabaret!

- Reklama -

„To się nadaje do kabaretu” – to nowy program Kabaretu Smile. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”

- Reklama -

Bilety są dostępne na stronie www.biletynakabarety.pl. A my dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym można będzie wygrać jeden z sześciu biletów na kabaret!

 

Co trzeba zrobić? Wejść na post konkursowy na portalu społecznościowym – klik – polubić i udostępnić post, a w komentarzu napisać „kabaret”. Wśród osób, które prawidłowo wykonają te polecenia, wybierzemy tych, które otrzymają od nas bilet na kabaret!

 

Konkurs trwa do 9 grudnia. Nazwiska zwycięzców podamy w poście konkursowym. Bilety na podane nazwiska będą do odbioru w kasie OSiR przed koncertem.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.