- Reklama -

- Reklama -

Rozbili BMW o drzewo, wrócili do domów, a pojazd zezłomowali

21-latek z powiatu biłgorajskiego usłyszał zarzut spowodowania wypadku. Młody mężczyzna, wioząc 2 kolegów, rozbił się na drzewie. Po wypadku wszyscy, jak gdyby nic się nie stało, rozeszli się do domów, wcześniej wzywając holownik. Sprawa pewnie nie wyszłaby na jaw, gdyby nie ciężkie obrażenia jednego z pasażerów, z którymi zgłosił się po kilku dniach do zamojskiego szpitala. Stan młodego mężczyzny obecnie jest ciężki.

 

20 sierpnia lekarz zamojskiego szpitala poinformował dyżurnego KMP w Zamościu o tym, że na oddział ratunkowy zgłosił się młody mężczyzna. Jak się okazało, doznał poważnych obrażeń wewnętrznych w wyniku wypadku, w którym brał udział we wtorkową noc. Jego stan zdrowia był na tyle poważny, że musiał być operowany. Policjanci ustalili, że do wypadku doszło na terenie powiatu tomaszowskiego.

– Z wstępnych ustaleń wynika, że trzech kolegów, wracając BMW z Tomaszowa Lubelskiego między miejscowościami Ciotusza Stara i Łasochy, zjechali z drogi do przydrożnego rowu i uderzyli w drzewo – informuje st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

- Reklama -

Po tym wypadku wszyscy o własnych siłach wyszli z rozbitego doszczętnie pojazdu. Ponieważ stwierdzili, że nikomu nic się nie stało, na miejsce wezwali holownik i rozjechali się do miejsc zamieszkania. Uszkodzony samochód w czwartek oddali na złom.

– Sprawa nie wyszłaby na jaw, gdyby nie fakt, że jeden z uczestników wypadku po dwóch dniach zgłosił się do szpitala. Aktualnie stan hospitalizowanego mężczyzny jest ciężki i zagraża jego życiu – dodaje rzecznik prasowy policji.

Tomaszowscy policjanci po przekazanej informacji o wypadku przesłuchali świadków, przeprowadzili oględziny samochodu i miejsca zdarzenia. Ustalili, że autem kierował wówczas 21-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Usłyszał on już zarzut spowodowania wypadku, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

~Red

4 Komentarze
 1. Ania mówi

  dobrze ze zyja

 2. Jareczek mówi

  Ty Mowiacy Obywatelu więcej myśl a mniej mów. Nie trzeba więcej matołów powtarzających głupie teksty szerzące nienawiśc i poróźnienie, choćby takie o bmw. Może kierowca zasłabł, albo samochód był niesprawny. Żeby Ciebie ktoś pochopnie nie osądził kiedyś

 3. Mała mi mówi

  Oczywiście marka samochodu odgrywa tu kluczową rolę 😀

 4. Obywatel mówi

  Czyli pokazali jacy są mądrzy. Szybcy wściekli i głupi (marka samochód mówi sama za kierowcę).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.