- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Rowerzystka została ranna, a kierowca uciekł. Prokuratura … umorzyła postępowanie

W Bidaczowie Starym (gm.Biłgoraj) doszło do wypadku. Potrącona 71-letnia rowerzystka z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Kierowca po prostu uciekł. Prokuratura umorzyła właśnie dochodzenie w tej sprawie. Rodzina pokrzywdzonej jest zbulwersowana. Szczegóły tylko w Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

- Reklama -

Przypomnijmy. Kierowca samochodu osobowego, który w Bidaczowie 12 listopada 2022 roku potrącił jadącą rowerem 71-letnią panią Janinę, uciekł z miejsca zdarzenia. Dopiero po dwóch dniach sam zgłosił się na komendę, a swoje zachowanie tłumaczył doznanym szokiem,  jednak, jak stwierdził, po przemyśleniu sprawy postanowił zgłosić się na policję. Rodzina rowerzystki już w listopadzie miała poważne wątpliwości co do pracy policji podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia. Chodziło między innymi o niezabezpieczenie pojazdu, który potrącił kobietę.

 

Policja: Czyn nie zawiera znamion czynu zabronionego

 

Madziar_Wybory

Jak ustaliła policja, kobieta, jadąc rowerem, nie miała świateł, a jedynie kamizelkę odblaskową. Synowa pani Janiny wyjaśniała nam, że kamizelka była owinięta wokół koszyka zamontowanego z przodu roweru.

Pani Janina  miała złamane obie ręce. Od listopada przeszła w sumie pięć operacji.

Okazuje się, że sprawa, która pół roku temu wzbudziła tyle emocji i kontrowersji, została przez policję, która pracowała pod nadzorem prokuratury, umorzona.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

– Postępowanie w tej sprawie zostało umorzone w pierwszej połowie maja tego roku. Akta sprawy znajdują się w Prokuraturze Rejonowej w Biłgoraju, w związku z tym dalsze pytania w tej sprawie proszę kierować do Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju – mówi  asp. Joanna Klimek, oficer prasowy KPP w Biłgoraju.

Szefowa Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju, Kuźmińska, potwierdza, że postępowanie zostało przez Prokuraturę umorzone.

(…)

Więcej o tej bulwersującej sprawie, tylko w Nowej Gazecie Biłgorajskiej. We wtorek najnowsze papierowe wydanie w kioskach, sklepach i punktach kolportażu.

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Dartan mówi

    Bidaczów to prawie Harasiuki A tam to norma.

  2. x mówi

    A co na to prokurator generalny Zbigniew 0? Najwidoczniej sprawca jest powiązany z obozem rządzącym, przecież nieudzielenie pomocy i ucieczka z miejsca wypadku to przestępstwo!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.