- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Rowerzysta potrącony przez ciężarówkę

Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala przetransportowany został 74-letni rowerzysta, potrącony przez kierowcę ciężarówki. Obecnie ustalane są szczegóły zdarzenia. Policja apeluje do kierowców o uwagę i ostrożność za kierownicą.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło15 lipca przed południem po godzinie 10 na ulicy Zamojskiej w Biłgoraju. Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 57-letni kierowca samochodu ciężarowego marki DAF, jadąc z naczepą i wyjeżdżając „pod prąd” ze stacji paliw, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo ścieżką rowerową cykliście.

74-letni rowerzysta, mieszkaniec Biłgoraja, nieprzytomny z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jak ustalili policjanci, kierowca ciężarówki był trzeźwy.

- Reklama -

Obecnie ustalane są dokładne okoliczności zdarzenia. Policja apeluje o uwagę za kierownicą.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Gumis mówi

    Brawo Ty. Niech dalej pieszy ma pierwszeństwo, rowerzysta. Będąc na miejscu kierowcy mając rowerzystę w martwym punkcie nie dziwię się. Tylko dziwię się osobami które takich gabarytów nie widza!!!

  2. mieszkaniec mówi

    A ta ciężarówka to wyjeżdżała pod prąd, znak mówi co innego. A swoja drogą to z tej stacji benzynowej często wyjeżdżają skręcając w lewo, choć jest znak nakazu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.