- Reklama -

Roszady na dyrektorskich stanowiskach

Zarząd Powiatu podjął decyzję o przedłużeniu powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Biłgoraju Marzenie Kopacz, dotychczasowej dyrektor, na okres 5 lat – od września 2016 roku do 31 sierpnia 2021 roku.

Zmiany zaszły w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Biłgoraju. 20 lipca br. na emeryturę odeszła wieloletnia dyrektor Alina Swacha. Obowiązki dyrektora placówki powierzono Szczepanowi Łubiarzowi, dotychczasowemu wicedyrektorowi. Obowiązki te będzie pełnił do czasu powierzenia stanowiska dyrektora kandydatowi wybranemu w drodze konkursu. Nie może to być jednak dłużej niż do 19 listopada br.

- Reklama -

Rozstrzygnięto również dwa konkursy na dyrektorskie stanowiska. Maria Góralska (dotychczas pełniła obowiązki dyrektora) została wybrana w drodze konkursu na stanowisko dyrektora. Podpisano z nią umowę na czas nieokreślony.

Zespołem Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących będzie kierował Adam Balicki (dotychczas nauczyciel dyplomowany tej szkoły). 11 lipca został wybrany przez komisję konkursową na to stanowisko. Zarząd Powiatu zaakceptował tę kandydaturę. Stanowisko dyrektora powierzono mu od 1 września 2016 roku do 31 sierpnia 2021 r. Dotychczas szkołą kierowała Barbara Obszańska. W tym roku przeszła na emeryturę.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.