Moto Tech

- Reklama -

Rondo gotowe

W Biłgoraju powstało kolejne rondo. Tym razem u zbiegu ulic 11-go Listopada oraz al. 400-lecia.

Inwestycja  polegająca na przebudowie ul. 11-go Listopada i ks. Józefa Chmielewskiego w Biłgoraju została ukończona. 6 grudnia nastąpił jej odbiór końcowy i kierowcy mogą śmiało korzystać na nowej nawierzchni.  – W ramach zadania przebudowano trzy ulice o łącznej długości 1 204 m i szerokości jezdni 5,5 m, w tym: ul. Ks. Chmielewskiego — 208,44 m, ul. 11-go Listopada — 688 m, ul. Oskara Kolberga — 308 m – informuje burmistrz Janusz Rosłan.

Przy wszystkich ulicach wykonano obustronnie chodniki z kostki brukowej, zjazdy do posesji, kanalizację deszczową. Przy ul. 11-go Listopada wykonano zatoki postojowe przeznaczone do parkowania oraz odcinek ścieżki rowerowej. Powstało również rondo.

- Reklama -

Zadanie wykonano w okresie od 18 kwietnia do 29 listopada br. Wartość zadania wyniosła ponad  5 mln 550 tys. zł. Inwestycja była współfinansowana z rządowego programu Fundusz Dróg Samorządowych. Wysokość dofinansowania wyniosła 2 mln 344 tys. zł.

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. uyu mówi

    śmiech na sali…. jadąc obwodnicą od Soli do Zamościa jest jest SIEDEM rond!!! z jakimiś podrzędnymi uliczkami. wydłużony czas,jazda ślamazarna,ciągłe zwalnianie. miał być komfort jest totalne obniżenie! a tu kolejne …..

    1. Stalker mówi

      Taniej jest zrobić rondo niż postawić sygnalizacja, która może się jeszcze zepsuc

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.