- Reklama -

Roman Cichocki lekarzem roku 2017

Wniosek o odznaczenie lekarza został złożony przez mieszkańców Tarnogrodu oraz członków koła diabetyków z Tarnogrodu. Wniosek uzyskał poparcie prezesów kół, które należą do Oddziału Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim, tj. Parczewa, Hrubieszowa, Tomaszowa Lubelskiego, Biłgoraja i Tarnogrodu.

- Reklama -

Dr Roman Cichocki ukończył Akademię Medyczną w Lublinie w 1980 r. i rozpoczął pracę w ZOZ Biłgoraj w szpitalu oraz przychodni w Tarnogrodzie. Uzyskał specjalizację z chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej. Od 1988 roku pełni funkcję kierownika przychodni w Tarnogrodzie. Dodatkowo pełni wiele funkcji społecznych. Działa również w kole diabetyków w Tarnogrodzie. Doprowadził do tego, że jest prowadzona Tarnogrodzka Szkoła Cukrzycy w oparciu o wykłady przygotowane przez Porozumienie Zielonogórskie Lekarzy. Dr Roman Cichocki prowadzi sam wykłady oraz zaprasza innych lekarzy specjalistów, którzy pacjentom przybliżają problematykę schorzeń powiązanych z cukrzycą. Oto niektóre z nich: schorzenia oczu wywołane cukrzycą, schorzenia nerek wywołane cukrzycą, stopa cukrzycowa, otyłość, pierwszy krok do cukrzycy, cukrzyca jako choroba cywilizacyjna, cukrzyca a odżywianie się oraz wiele, wiele innych.

Jak twierdzą mieszkańcy Tarnogrodu i członkowie koła diabetyków, Kryształowy Koliber dostał się w ręce właściwej osoby. Gratulujemy!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.