- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

„Rolnik szuka żony”: szczere wyznania Konrada z Turobina (zdjęcia)

Konrad z gminy Turobin walczy o względy rolniczki w telewizyjnym show. Co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku? Jeden z amantów odpadł z programu, pozostali gotowali zupę, a Konrad zdobył się na szczere wyznania.

- Reklama -

Konrad z gminy Turobin szuka żony w telewizyjnym show „Rolnik Szuka Żony”. Na bieżąco śledzimy jego poczynania w walce o serce rolniczki Klaudii z Podlasia.

 

O jego dotychczasowych poczynaniach pisaliśmy między innymi tutaj: https://gazetabilgoraj.pl/konrad-z-turobina-nadal-walczy-o-serce-rolniczki-w-telewizyjnym-show-zdjecia/

 

 

1 listopada w TVP1 wyemitowano kolejny odcinek „Rolnika”.  Już na początku programu z rywalizacji o względu Klaudii odpadł Kamil z Torunia, którego rolniczka zaprosiła na pierwszą randkę. Obydwoje przyznali, że „to nie jest to”. Kamil od początku, w przeciwieństwie do Konrada i Valentyna, nie angażował się zbyt mocno w walkę o kobietę.

 

Pozostali w programie mężczyźni  dostali od Klaudii zadanie: mieli ugotować zupę pomidorową. Konrad przyznaje, że nie czuje się ekspertem w tej dziedzinie, gdyż jak dotąd zawsze gotowała mu mama.

 

-Konrad ma przewagę, bo jego mama jest kucharką – mówi Valentyn.

 

Gdy zupy są już gotowe, Klaudia stwierdza, że zupa Valentyna była nieco bardziej dopieszczona, natomiast Konradowi zważyła się śmietana w zupie.

Chwilę później jest już dużo bardziej poważnie. Konrad zabiera Klaudię na przejażdżkę, podczas której zapewnia kobietę o poważnych zamiarach wobec niej. Zapewnia, ze pomimo młodego wieku, poważnie myśli o założeniu rodziny i pyta Klaudię, czy byłaby w stanie przezwyciężyć opory związane z różnicą dzielącego ich wieku.

- Reklama -

Na chwilę obecną mi to nie przeszkadza, ale w przyszłości nie wiem. Ja bardzo poważnie myślę o założeniu rodziny i jestem gotowa na to – wyjaśnia rolniczka. Dziewczyna przyznaje również, że widzi, iż Konrad na 98 procent jest mocno zaangażowany w łączącą ich relację.

 

-Przy tobie jak już jesteśmy razem, to mam motylki w brzuchu i chciałbym cię przytulić wyznaje Konrad pod koniec randki. 

 

Widzowie bardzo szybko wyrazili swoje zdanie w komentarzach:

 

Jeśli czuje coś do tamtego to powinna już powiedzieć bo widać że chłopak się angażuje coraz bardziej – pisze Sylwia na profilu programu.

 

Kolejny odcinek, podczas którego Klaudia powinna podjąć ostateczną decyzję, wyemitowany zostanie  6 listopada.

 

 

Foto: screenshoot „Rolnik Szuka Żony”

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.