- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Rolnicy szkolą się w Tarnogrodzie (foto)

Do Tarnogrodu przyjechali rolnicy z powiatu biłgorajskiego. Konferencja miała na celu przede wszystkim zapoznanie rolników z nowymi płatnościami na lata 2023-2027 w tym z ekoschematami. Współorganizatorem była Lubelska Izba Rolnicza.

- Reklama -

– Omówienie bieżących i planowanych form wsparcia dla rolników przedstawiła Wioletta Kryń z WK Consulting. Firma Agrotech zaprezentowała dostępne na rynku maszyny i urządzenia do produkcji rolnej, natomiast firma PK Tank zbiorniki do magazynowania oleju opałowego, wody i RSM oraz zaprezentowała możliwości dostawy paliwa do gospodarstw rolnych. Firma THORUS Agro przedstawiła praktyczne rozwiązania jakie mogą być zastosowane w celu oszczędzania nawozów mineralnych w gospodarstwie, a firma AGROR Radek zapoznała rolników z możliwością uprawy dyni na terenie powiatu biłgorajskiego – informuje Lubelska Izba Rolnicza.

 

fot: Lubelska Izba Rolnicza

- Reklama -

5 Komentarze
 1. PZDR Biłgoraj mówi

  Najdłuższy i najbardziej istotny wykład przedstawił pracownik PZDR Biłgoraj- wzywam do rzetelności przedstawianych treści 🙂

 2. Odpowiedzialny mówi

  To policjanci też się szkołą. Ciekawe czy to czas wolny

 3. Piotr mówi

  Sami rolnicy nie przyjechali i nie zrobili sobie spotkania.Dziękujmy Bartek Świtała za zorganizowanie całego spotkania.Brawo.

 4. Jan mówi

  Byłem i nikt adresów i telefonów nie podawał. Gadżetów też nie było. Za to było ciekawie.

 5. Reklama mówi

  Niezła ustawka wiadomo w jakim celu … Jakieś gadżety były w zamian za podane adresy i telefony???

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.