Rodzinnie z Bambnini

W minioną niedzielę 23 czerwca, Integracyjne Przedszkole i Żłobek "Bambini" zaprosiło swoich podopiecznych na Dzień Rodziny.

Impreza odbyła się na placu przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Dzieci zaprezentowały swoim rodzinom przygotowane wcześniej inscenizacje artystyczne oraz tańce. – Uroczystość ta na stałe wpisała się w nasz przedszkolny kalendarz. W tym roku był to już 6. z kolei Dzień Rodziny z Bambini. Z roku na rok jest nas coraz więcej i z tego powodu bardzo nam jest miło – mówi Justyna Wąsala-Gura, dyrektor Integracyjnego Przedszkola „Bambini”. – W przyszłym roku poszerzymy imprezę, ponieważ uczestnikami będą również uczniowie prywatnej szkoły LOK-uj w przyszłość – dodaje pani dyrektor.

W trakcie wydarzenia uczestnicy obejrzeli inscenizację pt. „Kaczka Dziwaczka” w wykonaniu nauczycieli przedszkola. Była to niespodzianka przygotowana specjalnie dla dzieci i rodziców oraz dla dyrekcji „Bambini”.
Atrakcji dla najmłodszych podczas pikniku nie brakowało, była dobra muzyka, tańce, dzieci zabawiali profesjonalni animatorzy, był także klaun na szczudłach, który robił bańki mydlane. Dzieci mogły pomalować sobie twarze, poskakać na dmuchańcach, skosztować przysmaków w postaci owoców, lodów. Rodzice z kolei spędzili ten czas, integrując się przy grillu.
 Kolejny Dzień Rodziny i wspólne świętowanie, na które zapraszają organizatorzy, już za rok!

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.