- Reklama -

- Reklama -

Rodzinne warsztaty rolkowe – na podwieczorek

OSiR i Funrolki&Fit zapraszają na kolejne rodzinne warsztaty rolkowe – spotykamy się 21 lipca w sobotę, na Skatepark przy OSiR w Biłgoraju, ul. Targowa 15. Warsztaty w godz. 16:00-19:00 realizowane będą równolegle dla grupy początkującej i średnio zaawansowanej.

Pierwsze kroki na rolkach mamy już za sobą, znamy prawidłową pozycję rolkową, umiemy upadać więc teraz czas na hamowanie! Umiejętność skutecznego hamowania, jest kluczową umiejętnością, która w decydujący sposób wpływa na nasze bezpieczeństwo, jako uczestnika ruchu drogowego. Warsztaty prowadzone będą zarówno dla osób początkujących, które stawiają pierwsze kroki na rolkach – tutaj skupimy się na hamowaniu pługiem – jak i dla średnio zaawansowanych, którzy będą doskonalić hamowanie pługiem i t-stopem. Ćwiczenia, zwłaszcza te skierowane do najmłodszych, realizowane będą przez gry i zabawy na rolkach.

Wymagany jest w komplet ochraniaczy i kask, każde kolejne z planowanych spotkań będzie poświęcone innym rolkowym zagadnieniom:

• 21 lipca 2018- Nauka hamowania

• 11 sierpnia 2018 – Skręcanie i zmiana kierunku jazdy na rolkach

- Reklama -

• 25 sierpnia 2018 – Pokonywanie przeszkód na rolkach.

Przewidzieliśmy nagrody dla najwytrwalszych – zostaną rozlosowane wśród uczestników którzy wykażą się 100% frekwencją na wszystkich spotkaniach.

Warsztaty prowadzone będą przez instruktorów PZSW zrzeszonych w ogólnopolskim projekcie – I love rolki. Organizatorem i pomysłodawcą imprezy jest OSiR w Biłgoraju. W organizację imprezy zaangażowani są rolkarze ze szkółki Funrolki&Fit.

Zapraszamy całe rodziny, dzieci oraz dorosłych, do spędzenia z nami tego popołudnia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.