- Reklama -

- Reklama -

Rodzina to nasz największy skarb

W rodzinie siła! Doskonale wiedzą o tym dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Szyszkowie, którzy w miniony wtorek razem ze swoimi bliskimi spotkali się na corocznym święcie rodziny. 

Uroczystość składała się z dwóch części. Najpierw wystąpiły dzieci, a później rodzice. Występy były bardzo różne, a dumni rodzice mogli podziwiać umiejętności taneczne, jak i wokalne swoich pociech. Na scenie prezentowali się muzycy instrumentaliści. Na klarnecie zagrała Wiktoria Ćwikła, a na saksofonie Julia Janda. Grą na flecie zachwyciła Emilia Janda, a na akordeonie Antoni Perczyński. Później przyszedł czas na taniec. Dzieci z klasy IV zaprezentowały taniec rock and roll. Klasa V zatańczyła taniec kowbojski. Natomiast uczniowie klasy VI zaprezentowali układ taneczny do utworu "Bailando". Tego dnia wychowankowie szkoły pochwali się też umiejętnościami sportowymi. Dziewczęta z klasy IV (Wiktoria Ćwikła, Ilona Działo, Julia Konieczny) wykonały układ gimnastyczny. Braw dla młodych wykonawców nie było końca.

- Reklama -

Po prezentacjach dzieci przyszedł czas na niespodziankę w wykonaniu rodziców 3 i 4-latków. Zaprezentowali oni dzieciom własną, nieco humorystyczną wersję "Calineczki". Przedstawienie zostało przygotowane pod kierunkiem Grażyny Zakrzewskiej. Występ był bardzo udany i spotkał się z niezwykle miłym przyjęciem, zarówno ze strony dzieci, jak i ich rodziców. To już kolejny raz rodzice najmłodszych uczniów szkoły przygotowali przedstawienie teatralne. W ubiegłym roku wystąpili w inscenizacji pt. "Zamieszanie w krainie bajek". 

Spotkanie zakończyło się przy kawie i ciastku. Rodzice zostali obdarowani przez swoje pociechy własnoręcznie wykonanymi upominkami. Zadowolenie, uśmiech na twarzach dzieci, rodziców i nauczycieli potwierdziły, że wszyscy miło spędzili czas. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.