- Reklama -

Rodzice potrąconej dziewczynki dziękują policjantom

"Chcielibyśmy, aby inni dowiedzieli się o tym, jak wartościowe osoby zasilają szeregi służb mundurowych” – piszą rodzice potrąconej 6-letniej dziewczynki. Do wypadku doszło w ubiegłym miesiącu w miejscowości Łukowa.

- Reklama -

„Jesteśmy wdzięczni za ich podejście do wykonywanych obowiązków, za profesjonalizm, opanowanie i pomoc w tak trudnym momencie dla naszej rodziny” – dodają rodzice. 
 
Jako pierwsi na miejscu zdarzenia byli policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie sierż. szt. Waldemar Ostasz i sierż. Mateusz Naklicki, którzy udzielili 6-latce pierwszej pomocy przedmedycznej, opatrzyli rany dziewczynki, a podczas oczekiwania na przybycie karetki starali się uspokoić ją i jej rodziców, monitorując przez cały czas stan dziewczynki.

Dzięki ich cierpliwości, zaangażowaniu i empatycznemu podejściu do naszej córki, która była ofiarą wypadku i dodatkowo w ogromnym szoku, z którym nie umieliśmy sobie poradzić, mogliśmy spokojniej czekać na przybycie karetki… Chcielibyśmy, aby inni dowiedzieli się o tym, jak wartościowe osoby zasilają szeregi służb mundurowych – piszą w nadesłanym do komendanta liście rodzice 6-latki. 

Każdego dnia policjanci w całym kraju interweniują w rozmaitych sytuacjach, często z narażeniem swojego zdrowia i życia pomagają ofiarom przemocy i wypadków. Życzymy dużo zdrowia i dziękujemy za wyrazy uznania, które dają jeszcze większą motywację i siłę do podejmowania kolejnych wyzwań.

JK/lubelska policja 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.