- Reklama -

Rodzice dzieciom

14 marca w Przedszkolu Miejskim w Tarnogrodzie odbyło się przedstawienie w wykonaniu rodziców dzieci z grupy I. Zaprezentowali oni inscenizację  promującą zdrowy styl życia pt. "Wojna z mikrobami…". Nad całością czuwały panie Małgorzata Grabias i Anna Sidor.

Dzieci miały możliwość osobistego przeżywania inscenizacji, mogły podejść, przywitać się z aktorami czy też dotknąć strojów, dekoracji. Uczestniczyły we wspólnej zabawie, śpiewały piosenki i tańczyły. Odbiorcami bajki były nie tylko przedszkolaki z tarnogrodzkiego przedszkola, ale również zaproszeni uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie.

- Reklama -

Każdy rodzic doskonale przygotował się do wyznaczonej roli, zaangażował się w  przygotowanie strojów i elementów dekoracji. Starannie dobrana scenografia i kostiumy przyciągnęły uwagę widowni. Przedstawienie wzbudziło u dzieci pozytywne emocje, a także zachwyt i podziw, dlatego nagradzały aktorów gromkimi brawami. 

Możliwość spotkania rodziców ze swoimi  pociechami w takich okolicznościach daje poczucie zadowolenia, spełnienia i wzruszenia. – Dziękujemy wszystkim rodzicom, aktorom za zaangażowanie się i przygotowanie przedstawienia: pani Renacie Śniosek, pani Patrycji Rogali, pani Małgorzacie Figiel, pani Małgorzacie Bulińskiej, pani Ewie Czarny, pani Helenie Feliks, panu Bartłomiejowi Świtale oraz panu Mateuszowi Smykowi – podziękowania rodzicom składały Małgorzata Grabias i Anna Sidor, cytując Johanna Wolfganga von Goethego, który powiedział: "Jeśli możesz coś zrobić lub marzysz, że mógłbyś to zrobić, zabierz się za to. Odwaga ma w sobie moc geniuszu". 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.