- Reklama -

- Reklama -

Rezolutne dziewięciolatki z Biłgoraja podbijają serca (foto)

Jedna to Hania, druga ma na imię Oliwka. Obie mają po 9 lat i obie są z Biłgoraja. W sobotę po raz pierwszy ustawiły się z pyszną lemoniadą nad zalewem Bojary, dziś mają tu być ponownie: - Po prostu nie chcemy bezczynnie siedzieć w wakacje. Nawet jeśli nic nie zarobimy, to przynajmniej się nie nudzimy i przychodzą mili ludzie - mówią Nowej Gazecie Biłgorajskiej rezolutne dziewczynki.

- Reklama -

Sympatyczne dziewięciolatki z uśmiechem nalewają lemoniadę, rozmawiają z klientami i odpowiadają na pytania. Zupełnie jak nie współczesne pokolenie przyklejone do telefonów:

– Widzieliśmy, że dużo takich młodych osób jak my próbuje coś robić i sprzedaje lemoniadę w wakacje, żeby nie prosić rodziców o każdą złotówkę na jakieś swoje drobne przyjemności. Nie zbieramy żadnej konkretnej sumy, nie mamy żadnego pilnego wydatku i jakiegoś zakupu. Tak po prostu chciałyśmy spróbować, czy nam się uda – mówią nam Oliwka i Hania.

urząd MArszałkowski projekt

I co ważne, pierwszego dnia nad zalewem Bojary zostały bardzo życzliwie przyjęte przez odpoczywających tu ludzi:

– Może za bardzo tłumów nie było po naszą lemoniadę, ale nawet jak ktoś przychodzi porozmawiać to jest bardzo miły. Mamy nadzieję, że ludziom smakuje, bo pierwszego dnia nikt nie narzekał – tłumaczą dziewięciolatki.

Gdyby ktoś przypadkiem w niedzielne popołudnie pojawił się nad zalewem Bojary, wesprzyjcie rezolutne dzieciaki z Biłgoraja, przynajmniej ciepłym słowem.

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Anonim mówi

  Widać że NOWA nie ma już o czym pisać 😉

 2. Znafca mówi

  Już jedna rezolutna sprzedawała czereśnie pod sklepem dziadka. Wiadomo, co było dalej? Przyjechały sępy ze skarbówki, aby wręczyć mandat… 🙁

 3. Zjeb mówi

  straż miejska pogoni

 4. Prawda mówi

  Niech na zjebow że skarbówki uważają dziewczyny,

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.