Remis z outsiderem

27 marca br. Olimpiakos Tarnogród rozegrał mecz z Turem Turobin. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Bramkę dla Tura Turobin strzelił Damian Gałka przy asyście Mariusza Śledzia, natomiast remisującego gola dla Olimpiakosu w 90. minucie z rzutu karnego strzelił Mateusz Grabowski. Mecz w drugiej połowie zrobił się bardzo emocjonalny. Z decyzjami sędziego nie zgadzali się zawodnicy klubu Olimpiakos Tarnogród, co skutkowało wieloma żółtymi kartkami. Według zawodników, sędzia spotkania nie podyktował dwóch rzutów karnych. W 77. minucie wykluczony został Wojciech Gierula, a trzy minuty później Mateusz Szczerba, co sprawiło, że na murawie stadionu grało tylko 9 zawodników tarnogrodzkiego klubu. W spotkaniu nie mogło zagrać czterech podstawowych zawodników (Roman Stetskiv, Arkadiusz Mazurek, Kacper Świtała i Michał Rutyna), którzy pauzowali za kartki z poprzedniego meczu.
W następną niedzielę 3 kwietnia br. odbędą się rozgrywki 18. kolejki klasy okręgowej. O godz. 16 Olimpiakos Tarnogród zmierzy się z Metalowcem Goraj natomiast o godz. 15 Tur Turobin rozegra spotkanie z Andorią Mircze.