- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Rekolekcje ODDANIE33

W niedzielę 29 listopada rozpoczynają się ogólnopolskie rekolekcje, których organizatorem jest Fundacja TOTA TUA. 33-dniowe rekolekcje ODDANIE33 przygotowują do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem Jezusowi.

- Reklama -

Jak wziąć udział w rekolekcjach?

Wszystkie informacje, rozważania i materiały rekolekcyjne znajdują się na stronie www.oddanie33.pl

Przez te rekolekcje bliżej poznasz i bardziej pokochasz Maryję, a to Ci przyniesie wiele łask i błogosławieństw. Sprawisz tym wielką radość Jezusowi, który pragnie, aby Maryja była bardziej znana i kochana. To da ci wielką radość.

Przez te rekolekcje dowiesz się, czym jest oddanie się Matce Bożej, zrozumiesz, dlaczego jest ono tak ważne oraz przygotujesz się duchowo do aktu oddania się. To będzie początek nowego życia.

Przez te rekolekcje zaczniesz uczestniczyć w zwycięstwie nad złem, które Bóg obiecał Maryi oraz Jej potomstwu. Oddając się Maryi pozwolisz, aby mogła się w sposób nieograniczony kochaćwspierać oraz chronić. Każdy z nas tego potrzebuje.

Przez te rekolekcje staniesz się w rękach Jezusa i Maryi – narzędziem ratowania dusz Twoich braci i sióstr. Nie ma nic piękniejszego, niż mieć udział w tej wielkiej misji ocalania i ratowania dusz ludzkich.

- Reklama -

Przez te rekolekcje poznasz tajemnicę Fatimy, tajemnicę dziecięctwa duchowego oraz tajemnicę świętych  poznasz sekret najkrótszej i najpewniejszej drogi do nieba.

Przez te rekolekcje wejdziesz w doświadczenie bezwarunkowej miłości oraz wielkiego poczucia bezpieczeństwa, które staje się udziałem każdego, kto zaufa do końca Maryi.

To Cię uwolni od lęku.

Przez te rekolekcje doświadczysz łask, o których będziesz wiedzieć tylko Ty i Bóg. To będzie Twoja osobista historia wielkich rzeczy, które uczyni Ci Wszechmocny. To jest droga PEŁNA ŁASKI – zapewniają pomysłodawcy projektu. ­ Te rekolekcje to RATUNEK NA TE CZASY. Ratunek w przylgnięciu do Serca Jezusa i Maryi. NICZEGO dziś nie potrzebujemy bardziej, niż tego ratunku dodają.

Wejdź na stronę www.oddanie33.pl, kliknij i rozpocznij rekolekcje już dziś, już teraz.

Red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.