- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

„Reklama” wróciła z Czech

W sobotę 9 kwietnia wróciła z Pragi pierwsza grupa uczestników projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego POWER.

- Reklama -

 

Przez tydzień pobytu w Czechach uczniowie ZSZiO w Biłgoraju wraz z opiekunami doskonalili różne kompetencje. Przede wszystkim kompetencje branżowe w reklamie, językowe, kompetencje w zakresie przedsiębiorczości, informatyczne, kulturowe oraz społeczne.

- Reklama -

 

Zajęcia merytoryczne prowadzone we współpracy z nauczycielami, studentami i uczniami Smíchovská střední průmyslová škola były ciekawe, innowacyjne i w dużym stopniu wzbogaciły wiedzę uczestników projektu. Niezwykle bogaty program kulturowy dał szansę poznania obyczajów, kultury, kuchni, systemu edukacji w Czechach. Podczas pobytu w Pradze młodzież integrowała się ze swoimi rówieśnikami, nawiązano nowe znajomości i przyjaźnie.

Program mobilności był bardzo bogaty, intensywna nauka oraz aktywny wypoczynek dawały ogrom wrażeń. Wszystkim dopisywały humory, zadowoleni uczestnicy projektu wrócili do Polski.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.