- Reklama -

- Reklama -

Rejon Turobin szuka wolontariuszy!

Wolontariusz Paczki to lokalny bohater. Jest sercem Paczki w każdym z 48 rejonów, na które podzielone jest województwo lubelskie. Ma odwagę i energię, aby w swojej okolicy wpływać na otoczenie i zmieniać historie życia ludzi w potrzebie. Drużyna WOLONTARIUSZY dociera do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji i określa, jaki rodzaj mądrej pomocy da im szansę na realną poprawę! Życie ubogich rodzin, niepełnosprawnych czy samotnych seniorów może zmienić się dzięki Tobie. Wolontariusz nie czeka z założonymi rękami, ale działa. Tu i teraz. Razem z Paczką i Ty zmień świat wokół siebie. 

Zostań lokalnym Herosem!

Wolontariusz Szlachetnej Paczki to LOKALNY HEROS! Dlaczego? Bo to on dzięki swojemu zaangażowaniu w pomaganie realnie zmienia historie rodzin w potrzebie. Tylko w 2017 r. do projektu włączyliśmy ich ponad 20 tys., a wartość materialna pomocy przekazanej im w ramach Paczki wyniosła prawie 54 mln zł! Nie byłoby to możliwe bez pracy i energii drużyny SuperW. Życie ubogich rodzin, niepełnosprawnych czy samotnych seniorów może zmienić się dzięki Tobie!

Jako SuperW:

  • Będziesz współtworzył rejon SZLACHETNEJ PACZKI – grupę wspaniałych wolontariuszy.
  • Dotrzesz do najbardziej potrzebujących rodzin i połączysz ich z darczyńcami, którzy pragną im mądrze pomóc.
  • Razem z Liderem i innymi SuperWzorganizujesz Finał SZLACHETNEJ PACZKI.
  • Po Finale dalej pracujesz z rodziną– w kolejnych miesiącach wolontariusz wraca do rodziny, by towarzyszyć jej w odkrywaniu zasobów i prowadzić ku samodzielności.

Dlaczego warto?

  • WPŁYW

– Dołączyłam do Paczki, ponieważ szukałam miejsca, gdzie mogłabym pomagać innym i dobrze spożytkować swój wolny czas – SuperW Justyna.

Zmieniasz świat wokół siebie, dajesz impuls do zmiany potrzebującym, pomagasz tym, którzy często mówią o sobie, że świat o nich zapomniał. To, co robisz, ma wielki sens!

 

  • ROZWÓJ

– Tak naprawdę uczysz się rzeczy, o których w życiu byś nie pomyślał, że wolontariat tyle może w ogóle dać. Możemy się sprawdzić w promocji, logistyce, wdrożeniach, szkoleniach – SuperW Karolina.

Zwiększasz swój potencjał, zdobywasz unikalne kompetencje cenione przez pracodawców: zarządzanie projektami i zespołem, planowanie, komunikacja, motywacja.

 

  • LUDZIE

– Szlachetna Paczka to projekt, dzięki któremu poznaje się wielu wspaniałych ludzi. To dzięki nim ten projekt jest tak magiczny i tak wspaniały – SuperW Sebastian.

- Reklama -

Nawiązujesz wartościowe znajomości z najważniejszymi osobami w Twojej okolicy, co może owocować obiecującymi relacjami osobistymi, zawodowymi czy biznesowymi.

 

Co zyskasz?

 

– Rozwój osobisty i cenione kompetencje, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy – zarządzanie, organizacja eventów, praca projektowa.

– Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, czyli kluczowe składniki każdego sukcesu.

– Wpływ na otoczenie, lokalną społeczność.

– Sieć kontaktów biznesowych, artystów, urzędników, lokalnych biznesmenów.

– Narzędzia i zasady mądrej pomocy, które uczynią Cię liderem w życiu społecznym!

 

Zgłoś się, jeżeli:

– Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat.

– Wyzwanie to dla Ciebie szansa na rozwój.

– Potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka.

– Masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować.

– Masz skończone 18 lat.

 

Zgłoś się już dziś na www.superw.pl!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.