- Reklama -

- Reklama -

Regionalny Kurs Mistrzowski

W dniach 27-28.04.2018r. w Biłgoraju w hali OSIR, autorytet w dziedzinie japońskiego budo i karate tradycyjnego na świecie, a zarazem także prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego oraz prezydent World Traditional Karate-Do Federation (WTKF) Włodzimierz Kwieciński (8 Dan) poprowadzi Regionalny Kurs Mistrzowski. Weźmie w nim udział około 100 osób.

godz. 12.00

trening karate z autorytetem w świcie karate i japońskiego budo na skalę światową

– prowadzący sensei Włodzimierzem Kwicińskim 8 dan;

godz. 14.00

mistrzowski turniej karate tradycyjnego- Polska Liga Karate Tradycyjnego 2018

– w akcji będzie można zobaczyć najlepszych obecnie polskich zawodników  min.: Mistrzów Świata i Europy, światową czołówkę karateków;

Karatecy z różnych stron Polski m.in. z Warszawy, Lublina, Rzeszowa, Łodzi, Krakowa i wielu innych pod okiem Senseia Włodzimierza Kwiecińskiego nie tylko podniosą swoje techniczne umiejętności, ale prezes PZKT przypomni także uczestnikom historię karate tradycyjnego i przedstawi różnice którymi wyróżnia się ten styl od pozostałych.

Podczas Regionalnego Kursu Mistrzowskiego (28.04) będzie można wziąć udział w otwartym, bezpłatnym treningu, którym przewodził będzie ów prekursor karate tradycyjnego w Polsce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Ponadto już w najbliższą sobotę poznamy zwycięzców tegorocznej edycji Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2018. 28 kwietnia w Biłgoraju o godz. 14.00 rozegrany zostanie trzeci â finałowy turniej ligowy. Karatecy walczą o start w VIII Pucharze Europy w Tradycyjnym Karate-do ORLEN 2018.

28.04.2018 r., Biłgoraj (Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Targowa 15)
(wydarzenia są otwarte i bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych)

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.