- Reklama -

Regały paletowe potrzebne w firmie i w domu

Kto z nas nie marzy o uporządkowanej przestrzeni w garażu, piwnicy czy magazynie. Bez wątpienia pomocne w tym będą regały paletowe.

Nowoczesne regały paletowe to rozwiązanie, które sprawdzi się doskonale w każdej przestrzeni w celu logistycznego uporządkowania miejsca. Sprawdzą się doskonale nie tylko w hali magazynowej, ale również znajdą zastosowanie w domu.

- Reklama -

Wybierając regały paletowe stawiajmy na te sprawdzone. Wykonane z solidnych materiałów oraz zaufanych producentów, takich, którzy na pierwszym miejscu stawiają na bezpieczeństwo, jakość i możliwość indywidualnego dostosowania do potrzeb klienta. Dzięki temu klient wybierze dokładnie taki regał paletowy, jaki odpowiada jego potrzebom i będzie miał pewność, że spełnia on wszystkie normy bezpieczeństwa.
Do regałów paletowych można dobrać belki, które są dopasowane pod płytę wiórową.
Istnieje również możliwość wybrania standardowej belki. Półka z płyty wiórowej może być podparta stalowymi wspornikami, co jeszcze dodatkowo wzmocni konstrukcję. Półki siatkowe zapewniają idealne podparcie składowanym towarom. Umożliwiają pewne przechowywanie palet lub kartonów.
Siatkowe wypełnienie regału jest dobrym rozwiązaniem przy składowaniu palet niestandardowych lub towarów niespaletyzowanych.

https://hhl-regaly.pl/regaly-paletowe
 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.