- Reklama -

RCEZ srebrną szkołą

Wysokie osiągnięcia zeszłorocznych absolwentów Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju sprawiły, że technikum otrzymało prestiżowy tytuł "Srebrnej Szkoły 2021".

W rankingu techników 2021, organizowanym przez czasopismo „Perspektywy”, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju otrzymało tytuł “Srebrnej Szkoły 2021”. Nie udałoby się to bez zaangażowania nauczycieli i tegorocznych absolwentów szkoły, którzy swoją pracą i wysokimi wynikami w nauce przyczynili się do tego sukcesu.

– Technikum Mechaniczno-Elektryczne w RCEZ w Biłgoraju zdobyło 18. miejsce w województwie lubelskim i 257. miejsce w kraju, otrzymując tym samym tytuł “Srebrnej Szkoły” – informuje Aneta Golba z RCEZ w Biłgoraju.

W ubiegłym roku w tym samym rankingu Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju zostało również ocenione jako jedno z najlepszych techników w Polsce, uzyskując tytuł „Brązowej Szkoły 2020″.

- Reklama -

Czasopismo „Perspektywy” to miesięcznik edukacyjny dla młodzieży wydawany od 1998 w Warszawie. Miesięcznik znany jest w Polsce z opracowywania i ogłaszania wspólnie z dziennikiem „Rzeczpospolita” rankingów edukacyjnych. Są to:

  • Ranking Uczelni Akademickich
  • Ranking Niepublicznych Uczelni Magisterskich
  • Ranking Niepublicznych Uczelni Licencjackich (Inżynierskich)
  • Ranking Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych
  • Ranking Edukacyjny Szkół Średnich.

~Kuliński Michał

1 komentarz
  1. Rycho Rysiński mówi

    A kiedyś była “złotą”… 🙁

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.