- Reklama -

Razem tworzymy rodzinę (foto)

Na początku zgromadzona publiczność miała okazję obejrzeć niepowtarzalne występy taneczne naszych najmłodszych. Dzieci z oddziału przedszkolnego Puchatki wraz z uczniami klas 0-III dały popis swych tanecznych umiejętności. Młodych artystów przygotował do występu p. Rafał Szpyt z zespołu Top-Art. Oklaskom nie było końca, a rodzice oraz każda babcia i każdy dumny dziadek ukradkiem ocierali łzę wzruszenia.

    Dużym zainteresowaniem cieszyły się również występy sceniczne przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Radzięcinie. Niemała gratka czekała też na wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w modzie. Czwarto-, piąto- i szóstoklasiści wraz z dziećmi z oddziału zerowego przygotowali propozycje kreacji na nadchodzący sezon. Najlepszą modelką pokazu została Hania Paluch, która jako najmłodsza uczestniczka zdobyła serca wszystkich zgromadzonych.

    Kolejną atrakcją był występ muzyczny Klubu Seniora Złoty Wiek działającego przy Biłgorajskim Centrum Kultury. Publiczność miała okazję wysłuchać największych polskich szlagierów. Następnie piękne i utalentowane kobiety z zespołu Gospa z Karolówki zachęcały wszystkich obecnych do wspólnego śpiewu i tańca.

    Atmosferę do czerwoności rozgrzał… pożar! Bez obaw! To tylko pokaz umiejętności nieustraszonej Straży Pożarnej, która zaprezentowała zgromadzonym, jak wygląda organizacja akcji gaśniczej.

- Reklama -

    Kolejną atrakcją był występ grupy Street Workout z Biłgoraja. Zespół przedstawił publiczności niezwykły pokaz ćwiczeń siłowo-wytrzymałościowych z wykorzystaniem poręczy, drążków i drabinek. Grupa Street Workout może poszczycić się nie lada osiągnięciami. Do licznych sukcesów jej członków można zaliczyć m.in. uzyskanie dwukrotnego mistrzostwa Polski w dyscyplinie street workout. Publiczność była oczarowana występem i zachwycona siłą oraz niezwykłą wytrzymałością zawodników.

    Następną energetyzującą atrakcją festynu był występ grupy Dance Workout, któremu przewodniczyła p. Marta Bil. Piękne i wysportowane kobiety z Radzięcina i okolic miały okazję zaprezentować swoje umiejętności gimnastyczno-taneczne. Pani Marta od października 2015 roku prowadzi w Szkole Podstawowej w Radzięcinie zajęcia fitness, zarażając wszystkich uczęszczających pozytywną energią, która podczas występu została przekazana również naszej publiczności. Spośród długiej listy atrakcji wymienić można także zawody sportowe dla małych i dużych. Na przybyłych gości czekały ciasta, napoje i aromatyczna kiełbasa z grilla. Punktem kulminacyjnym festynu było ogłoszenie wyników loterii fantowej. Do szczęśliwców trafiły niezwykle atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Farma Wiatrowa Frampol Sp. z o.o. Podczas festynu przeprowadzona została zbiórka publiczna, z której pozyskane środki przeznaczone zostaną na potrzeby Szkoły Podstawowej w Radzięcinie.

    Tak zakończyła się IV edycja Festynu Szczęśliwa Rodzina. Organizatorzy serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, rodzicom, dzieciom, Jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzięcinie, prowadzącemu p. Jackowi Kwapiszowi, pracownikom Szkoły Podstawowej w Radzięcinie i wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej jakże udanej imprezy.

    Niech nagrodą za ich trud będą uśmiechy dzieci. Do zobaczenia za rok!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.