- Reklama -

- Reklama -

“Razem możemy przenosić góry”

Na przybyłych czekały warsztaty gdzie można było nauczyć się modelować balony, według własnego pomysły projektować torby ekologiczne, które można było zabrać do domu. Dzieci jednak najchętniej malowały i bawiły się przy warsztacie "miasto z kartonu" pod czujnym okiem wolontariuszy i rodziców. Po zabawie wszyscy mogli przejść do "Strefy chillout`u" gdzie na całe rodziny, w cieniu pod wierzbą, czekały koce i gry planszowe. Wszystkim podobały się też przypinki z mottem pikniku. Takowe znaczki można było zdobyć po odwiedzeniu wszystkich warsztatów i zebranie pieczątek.

Za całym wydarzeniem kryje się ciężka praca piętnastoosobowej grupy wolontariuszy kierowanej przez Natalię Dyjach i Dominikę Polak, wolontariuszek programu Projektor Wolontariat Studencki i pod czujnym okiem opiekuna projektu Ani Oleszczak. 

- Reklama -

Przez ostatnie cztery tygodnie spotykali się oni by dopracować wszystkie warsztaty. Nie brakowało tam śmiechu i burzliwych dyskusji. Sami organizatorzy wydarzenie uważają za sukces, największą frajdą na wydarzeniu było dla nich zadowolenie i entuzjazm mieszkańców, szczególnie dzieciaków.

Grupa C.Z.E.M.U zapowiada, że to dopiero początek jej działania na rzecz lokalnej społeczności i zaprasza do śledzenia aktualności.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.