- Reklama -

- Reklama -

Ratownik potrzebny od zaraz

Wkrótce rozpocznie się sezon letni, a tym samym do Józefowa zjadą turyści. Z roku na rok coraz chętniej odwiedzają ten region. Również miejscowi chętnie korzystają z atrakcji w miasteczku i okolicach.

Józefowski zbiornik wodny z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów, a także mieszkańców okolicznych miejscowości. Odpoczywający tam chwalą sobie zarówno czystą wodę, dobrą infrastrukturę, jak również otoczenie lasów.

- Reklama -

Nad bezpieczeństwem plażowiczów muszą czuwać ratownicy. Bez nich kąpielisko nie mogłoby funkcjonować. Urząd Miejski szuka ratowników wodnych do pracy w lipcu i sierpniu.

Oto treść ogłoszenia: „Zatrudnimy 2 ratowników WOPR z uprawnieniami KPP oraz aktualnym poświadczeniem stanu zdrowia. Praca w godz. 10.00-18.00 nad zalewem w Józefowie przy ul. Słonecznej od 2 lipca 2019 r. do 30 sierpnia.2019 r. Proponujemy wynagrodzenie 3000 zł netto miesięcznie, pozostałe warunki zatrudnienia do uzgodnienia pod numerem telefonu 84 687 81 33. Oferty e-mail: jozefow@ejozefow.pl lub w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Józefowie, ul. Kościuszki 37, 23-460 Józefów.”

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.