Ratownik potrzebny od zaraz

Wkrótce rozpocznie się sezon letni, a tym samym do Józefowa zjadą turyści. Z roku na rok coraz chętniej odwiedzają ten region. Również miejscowi chętnie korzystają z atrakcji w miasteczku i okolicach.

Józefowski zbiornik wodny z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów, a także mieszkańców okolicznych miejscowości. Odpoczywający tam chwalą sobie zarówno czystą wodę, dobrą infrastrukturę, jak również otoczenie lasów.

Nad bezpieczeństwem plażowiczów muszą czuwać ratownicy. Bez nich kąpielisko nie mogłoby funkcjonować. Urząd Miejski szuka ratowników wodnych do pracy w lipcu i sierpniu.

Oto treść ogłoszenia: „Zatrudnimy 2 ratowników WOPR z uprawnieniami KPP oraz aktualnym poświadczeniem stanu zdrowia. Praca w godz. 10.00-18.00 nad zalewem w Józefowie przy ul. Słonecznej od 2 lipca 2019 r. do 30 sierpnia.2019 r. Proponujemy wynagrodzenie 3000 zł netto miesięcznie, pozostałe warunki zatrudnienia do uzgodnienia pod numerem telefonu 84 687 81 33. Oferty e-mail: jozefow@ejozefow.pl lub w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Józefowie, ul. Kościuszki 37, 23-460 Józefów.”

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.