- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Radny powiatu zastępcą dyrektora WORD

- Reklama -

Pochodzący z powiatu biłgorajskiego Marcin Kulig został powołany na stanowisko zastępcy Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu.

- Reklama -

Marcin Kulig ma 39 lat, z wykształcenia jest prawnikiem. Ukończył Katolicki Uniwersytet Lubelski. Sprawował stanowiska kierownicze w firmach prywatnych  i instytucjach samorządowych. Ostatnio zatrudniony jako Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystki w Radecznicy. W listopadzie br. został radnym Rady Powiatu Biłgorajskiego. Jest przewodniczącym Komisji Skarg, Petycji i Wniosków oraz sekretarzem Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Biłgorajskiego.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. gość mówi

    Dziwi mnie, że ludzie takiego człowieka wybrali. Byłam dwa razy na spotkaniu dla emerytów w gminie, gdzie pan Kulig jako gospodarz spotkania nawet słowem się nie wypowiedział, tylko patrzył się w telefon. Panie pracujące w bibliotece musiały go przedstawić jako wielkiego pana dyrektora. Poprzednia pani dyrektor zmuszona do zrezygnowania z funkcji przemawiała może z 20 minut, oczywiście wszystko związane z tematem spotkania.Wszystko po znajomości tak to wygląda. Wystarczy być tylko znajomym królika.

  2. Wojtek mówi

    Chłopina przed wyborami stał pod kościołami i rozdawał propagandowe ulotki z Szarlipem to mu się teraz kolega odwdzięczył. Widać jak Pisowcy stołki swoimi obstawiają

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.