- Reklama -

- Reklama -

Radni proszą o remont drogi

Droga Aleksandrów Sigła – Górecko Kościelne jest w opłakanym stanie. Przejazd nią to spory wyczyn.

Radni Rady Gminy Aleksandrów oraz Radny Rady Powiatu Henryk Paska zwrócili się z pismem do Konrada Tomaszewskiego, dyrektora Generalnego Lasów Państwowych oraz poseł Agaty Borowiec o pomoc w pozyskaniu funduszy na gruntowny remont tej drogi. 

Oto treść pisma:

- Reklama -

"Na wstępie chcielibyśmy Panu bardzo podziękować za dotychczas okazane wsparcie. Tak zasłużonej osoby dla ziemi biłgorajskiej spoza Biłgoraja nie ma i nigdy nie było. Dzięki Pana postawie i głębokiemu zaangażowaniu w budowę dróg na terenie naszego regionu ten rozwija się i staje się piękniejszy. Jeszcze raz dziękujemy, że docenił Pan nasz powiat.  

W imieniu mieszkańców gminy Aleksandrów oraz mieszkańców Górecka Kościelnego i Górecka Starego (gm. Józefów) zwracamy się do Pana oraz poseł Agaty Borowiec o pozytywne spojrzenie na kwestię remontu drogi relacji Aleksandrów Sigła – Górecko Stare. Odcinek tej drogi jest zdewastowany. Nie są uzupełniane ubytki. Stan drogi jest fatalny. 

Warto zwrócić uwagę, że mieszkańcy z całej Polski i z zagranicy przyjeżdżają, aby zwiedzać te tereny, szczególnie Górecko Kościelne, które jest niezwykłą perełką na Roztoczu. Zwiedzają zabytkowy kościółek, źródełka, odpoczywają oddychając świeżym powietrzem lasów. Prosimy o przychylne rozpatrzenie naszej prośby."

Pod pismem podpisali się: Feliks Kowalczuk, Jerzy Bielak, Henryk Puźniak, Stefan Nizio, Stanisław Swacha, Jerzy Surmacz, Wiesław Koman, Damian Surmacz (radni Rady Gminy Aleksandrów) oraz Henryk Paska (Radny Rady Powiatu).

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.