- Reklama -

- Reklama -

Radna ślubowała

Rada Miejska w Józefowie pracuje w pełnym składzie. Podczas sesji, która odbyła się 15 lipca, ślubowanie złożyła radna Marta Ostasz.

- Reklama -

Marta Ostasz złożyła ślubowanie i tym samym weszła do grona radnych Rady Miejskiej. – To uroczysty dzień dla nas i dla pani Marty. Udało się dołączyć do grona samorządowców, do grona radnych. Gratuluję tego wyboru. Życzę tego samego, czego życzę wszystkim radnym – pasji w pracy samorządowej, wspierania i radnych, i burmistrza. Życzę, aby czerpała pani z tego jak najwięcej radości i zadowolenia. Mam nadzieję, że z pani udziałem będziemy zmieniać oblicze gminy – mówił burmistrz Roman Dziura. 

Przypomnijmy, że wybory uzupełniające miały odbyć się 11 lipca. Marta Ostasz, nowa radna, została jednak wybrana bez głosowania. Była ona jedyną kandydatką, dlatego wybory nie odbyły się. Zgłoszona została przez Komitet Wyborczy Wyborców Józefowska Inicjatywa Samorządowa.

Powodem zarządzenia wyborów było wygaśnięcie mandatu radnego Rady Miejskiej w Józefowie Alfreda Kudełki z powodu jego śmierci. Startował on z KWW Józefowska Inicjatywa Samorządowa. Radnym został w 2019 roku. Wówczas zdobył on mandat radnego w okręgu numer 6, tj. ulic 29 Marca, Batalionów Chłopskich, Sosnowej w Józefowie. Zastąpił on radnego Stanisława Ostasza, który również zmarł.

Mulawa podziękowania

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.