Szkolenie język ang/niem/ros

Psiaki potrzebują kochającego domu

Dzięki ludziom dobrego serca kilkadziesiąt psiaków z gminnego przytuliska w Józefowie znalazło kochający ciepły dom. Niestety, pojawiają się nowe psy, które czekają na ludzi dobrego serca. W akcję adopcyjną aktywnie zaangażowali się uczniowie LO im. ONZ z panią Anną Dobraczyńską.

 

BUNIO

„Czekam na swojego człowieka. Jestem dużym, energicznym, młodym psem. Będę kochał całym sobą”.

Wita skakaniem i szczekaniem. Na widok człowieka rozpromienia się i bardzo chce kontaktu. Jest dużym psem, potrzebuje przestrzeni, potrzebuje człowieka, jego radość i energia są tak ogromne jak on. Błaga o swoją rodzinę i dom. Czy ktoś zakocha się w tym nochalku?

FIGA

„Prawie miałam swój domek, nadzieją żyłam kilka dni. Niestety… zostałam i ciągle czekam…”

Figa jest ciepłą, miłą suczką. Jest już tak długo w przytulisku i ciągle wita człowieka z radością i nadzieją. Została już wysterylizowana. Jeżeli ktoś marzy o wspaniałej przyjaciółce, która odda swoje serce, to bardzo prosimy o dom dla Figusi.

ZEFIR

„Nie wiem co robię na łańcuchu. Jestem bardzo spokojny i nic złego nie zrobiłem. Dlaczego mnie uwięzili…?

Zefir to piesek w typie terriera, sierść szorstkowłosa, do kolan, bardzo spokojny i dostojny. Prosi o domek i swoją rodzinę, a może komuś zaginął…

MARTI

„Jestem młodym 4-5-miesięcznym pieskiem, pełnym energii i miłości do każdego, kto okaże mi zainteresowanie. Ponieważ nie mam ogonka, to z radości merdam całym sobą”.

Marti czeka na swój dom. To piękny, czarny krótkowłosy piesek, który na łapach i klatce piersiowej ma dereszowate znaczenia. Bardzo chce do domu. Był w boksie z Maksiem, a teraz został sam.

PUFFI

Jest pieskiem niewielkim. Wzrost „w pół łydki”, waga około 7 kg. Ma około 3 lat. Puffi jest sympatycznym spokojnym psiakiem, który dogaduje się z suczkami, z innymi samcami bywa różnie, koty toleruje. Szuka fantastycznego kochającego domu. Puffi znajduje się w domu tymczasowym koło Biłgoraja.

Telefon w sprawie adopcji: kierownik przytuliska w Józefowie Roztoczańskim (lubelskie) p. Henryk 602 513 118 lub 500 222 256.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.