- Reklama -

- Reklama -

Przystanek Powerslide Tour 2019 w Biłgoraju

W poniedziałek 26 sierpnia na biłgorajskim skateparku OSiR odbyły się wakacyjne warsztaty rolkowe, organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju oraz szkółkę rolkową FunRolki&Fit w ramach projektu Powerslide Tour 2019.

W drugiej połowie sierpnia wyruszył Powerslide Tour, czyli cykl warsztatów i rolkowych imprez z udziałem zawodników Powerslide`a. Biłgoraj był jednym z trzynastu miast Polski, w którym grupa poprowadziła warsztaty.

Każdy, kto w poniedziałek przyszedł (oczywiście wyposażony przede wszystkim w kask oraz ochraniacze) mógł uczestniczyć w zajęciach i warsztatach bezpłatnie. Zajęcia przeznaczone były dla osób początkujących, średnio zaawansowanych oraz doskonalących technikę jazdy.

Trening, w którym udział wzięło ponad 100 osób zarówno starszych, jak i młodszych, poprowadziło ośmiu instruktorów: Ewelina Czapla, Justyna Czapla, Patrycja Najda, Mateusz Bączkowicz, Aleksey Martsenyuk, Tomasz Ardziński, Kuba Flaga i Jacek Skorupski.

W programie 3-godzinnych warsztatów znalazły się podstawy nauki jazdy, a także skoki, slalom, jazda miejska oraz freeskate. Nie zabrakło również ciekawych gier i zabaw dla najmłodszych. Oprócz ćwiczeń i wielu porad instruktorów była też okazja, aby umówić się na wspólne przejażdżki oraz skonsultować swoje plany zakupowe dotyczące sprzętu na stoisku firmowym Powerslide. Na zakończenie odbył się pokaz jazdy mistrzów, losowanie nagród oraz wręczenie pamiątkowych gadżetów.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.