- Reklama -

- Reklama -

Przynieś makulaturę do parafii

Przy parafii pw. św. Marii Magdaleny w Biłgoraju prowadzona jest zbiórka makulatury. Na parkingu parafialnym został postawiony duży kontener na papier, niepotrzebne czasopisma i książki. Za pieniądze uzyskane dotąd ze zbiórek makulatury, nasza Diecezja Zamojsko-Lubaczowska ufundowała w Burkina Faso w Afryce już trzy głębinowe studnie.

- Reklama -

Niedobór wody dla burkińskich rolników jest poważnym problemem. Obecnie trwa zbiórka na kolejną taką inwestycję, do której również wszystkie parafie biłgorajskie mogą się dołączyć.

Kontener będzie stał dopóki będzie taka potrzeba i zainteresowanie naszej i okolicznych parafii.

Nie zwlekaj, wesprzyj afrykańską ludność. Zbierz makulaturę i zanieś do kontenera na parkingu parafii pw. św. Marii Magdaleny.

- Reklama -

Więcej o tym co dzieje się w biłgorajskich parafiach i kościołach, przeczytacie w specjalnym dodatku katolickim „Nowej Gazety Biłgorajskiej”. Od nas najszybciej dowiedz się, co dzieje się w Twojej parafii.

„Nowa Gazeta Biłgorajska” teraz co tydzień. W każdy wtorek szukaj nas w kioskach, sklepach i punktach kolportażu. Zapraszamy też na najlepszy portal o powiecie biłgorajskim: WWW.GAZETABILGORAJ.PL

Piszcie do nas w każdej sprawie: nowa@gazetabilgoraj.pl

 

fot. wikipedia

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.